Mapy
MAPY
Fotogalerie
FOTOGALERIE
Online Rezervace
ONLINE REZERVACE
Dotazy občanů
DOTAZY OBČANŮ

SHRNUTÍ PLAVECKÉ SOUTĚŽE MĚST

820 účastníků (401 mužů a 419 žen) = 6861 bodů
V kategorii B (města do 50 000 obyvatel) 4. místo

Nejrychlejší muž DEDEK Petr 01:09
žena ŠIDLOVÁ Anežka 01:10

Nejmladší chlapec KUNČICKÝ Martin 1 rok
dívka KADUCHOVÁ Sofie 5 let

Nejstarší muž ŽOLNERČÍK Libor 86 let
žena KRHOVJÁKOVÁ Jana 87 let

Plavecká soutěž měst 2019 Orlová, MUŽI

 

KATEGORIE 0 – 7 LET

182

RAŠO

MATOUŠ

ZŠ MLÁDÍ

7

3:16

52

TEŠNAR

MARTIN

ZŠ ŠKOLNÍ

6

3:24

109

GRUTMAN

JAKUB

MŠ K. DVOŘÁČKA

6

3:45

180

RZYMAN

RADIM

ZŠ MLÁDÍ

7

3:49

119

SZTURC

ŠTĚPÁN

MŠ K. DVOŘÁČKA

5

4:26

115

SLIWKA

VOJTA

MŠ K. DVOŘÁČKA

5

4:27

127

CIEŚLAR

SEBASTIÁN

MŠ K. DVOŘÁČKA

5

4:31

358

BÍLEK

NICO

ZŠ MLÁDÍ

7

4:31

116

KOŽDOŇ

TOBIÁŠ

MŠ K. DVOŘÁČKA

5

4:35

118

MISTRÍK

JAN

MŠ K. DVOŘÁČKA

6

4:36

107

VEIS

KRISTIÁN

MŠ K. DVOŘÁČKA

5

4:37

108

UHER

VÍT

MŠ K. DVOŘÁČKA

5

4:39

117

JIRAVA

MATYÁŠ

MŠ K. DVOŘÁČKA

6

4:42

183

KUBICA

MICHAL

ZŠ MLÁDÍ

7

4:50

113

DUBNICKÝ

PETR

ZŠ DOUBRAVA

6

5:02

114

POMPA

TOMÁŠ

7

5:17

134

ŽENATÝ

DANIEL

ZŠ DOUBRAVA

7

5:24

40

BELIANČÍN

KRYŠTOF

MŠ NA VYHLÍDCE

4

5:30

112

SUCHÁNEK

ADAM

MŠ K. DVOŘÁČKA

5

5:30

111

KRUCZEK

ANTONÍN

MŠ K. DVOŘÁČKA

5

5:31

377

DAMOVSKÝ

TOMÁŠ

MŠ LESNÍ

2

5:55

110

DULÍK

TOBIÁŠ

MŠ K. DVOŘÁČKA

6

6:26

135

BRANNÝ

FILIP

ZŠ DOUBRAVA

6

8:00

387

KUNČICKÝ

MARTIN

1

12:59

 

KATEGORIE 8 – 9 LET

213

RAŠO

HYNEK

ZŠ MLÁDÍ

9

1:34

88

BANOT

DAVID

ZŠ KE STUDÁNCE

8

1:59

168

BRENKUS

DANIEL

ZŠ KE STUDÁNCE

9

2:11

51

UHLÍK

VIKTOR

ZŠ ŠKOLNÍ

9

2:15

102

VOLNÝ

NIKOLAS

ZŠ PETŘVALD

9

2:35

53

FRANEK

KAREL DAVID

ZŠ ŠKOLNÍ

9

2:40

50

CHODURA

ŠIMON

ZŠ ŠKOLNÍ

9

2:47

29

BEDNARZ

VALDEMAR

ZŠ KE STUDÁNCE

9

2:49

49

MĚŘVA

MAREK

ZŠ ŠKOLNÍ

8

2:54

169

KUNC

LUKÁŠ

ZŠ KE STUDÁNCE

9

3:00

54

VITOVSKÝ

JIŘÍ

ZŠ ŠKOLNÍ

8

3:05

55

KLČO

JAKUB

ZŠ ŠKOLNÍ

8

3:09

195

HAŠEK

JIŘÍ

ZŠ MLÁDÍ

8

3:09

47

KUCHEJDA

TOMÁŠ

ZŠ ŠKOLNÍ

9

3:12

256

NOGA

LUKÁŠ

ZŠ K. DVOŘÁČKA

9

3:12

155

VÁCLAVÍK

VIKTOR

ZŠ MLÁDÍ

9

3:30

348

OTÝPKA

JACHYM

MSK

9

3:30

89

SKUTEK

ADAM

ZŠ KE STUDÁNCE

8

3:31

46

BALYS

VIKTOR

ZŠ ŠKOLNÍ

9

3:34

138

BRANNÝ

SAMUEL

ZŠ DOUBRAVA

8

3:34

139

DURAS

DANIEL

ZŠ DOUBRAVA

9

3:34

276

KLÍMA

MATĚJ

ZŠ K. DVOŘÁČKA

9

3:47

193

KRAUS

DAVID

ZŠ MLÁDÍ

9

3:50

275

DAVID

KRISTIÁN

ZŠ K. DVOŘÁČKA

9

3:53

165

KUPCZAK

TOMÁŠ

ZŠ KE STUDÁNCE

9

3:54

136

CZYŽ

DOMINIK

ZŠ DOUBRAVA

8

4:08

48

ŠMULÍK

PETR

ZŠ ŠKOLNÍ

9

4:09

57

KANTOR

JAKUB

ZŠ U KAPLIČKY

9

4:13

293

PÁLEŠ

PETR

ZŠ K. DVOŘÁČKA

8

4:13

184

MACKO

DANIEL

ZŠ MLÁDÍ

9

4:24

72

KURIC

VOJTĚCH

ZŠ PETŘVALD

9

4:31

166

WILLERTH

KAMIL

ZŠ KE STUDÁNCE

9

4:44

56

PYTLÍK

MATYÁŠ

ZŠ U KAPLIČKY

9

4:45

209

WOLLER

PETR

ZŠ MLÁDÍ

9

4:56

137

POTYŠ

FILIP

ZŠ DOUBRAVA

8

5:07

378

GABLER

JIŘÍ

ZŠ K. DVOŘÁČKA

9

5:07

181

ČOPÁK

JOSEF

ZŠ MLÁDÍ

9

5:20

361

ČERNÝ

JAKUB

MSK

9

6:10

194

DUKA

RUDA

ZŠ MLÁDÍ

8

10:03

 

KATEGORIE 10 – 11 LET

263

REJTHAR

MATYÁŠ

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:00

302

KAPIAS

OLIVER

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:10

327

BANOT

JAKUB

ZŠ KE STUDÁNCE

11

2:13

71

POSKIER

ONDŘEJ

ZŠ PETŘVALD

11

2:18

59

ŠIMEK

PATRIK

ZŠ U KAPLIČKY

11

2:20

167

TAICHMAN

TOBIAS

ZŠ KE STUDÁNCE

10

2:20

283

KUNČICKÝ

DAVID

ZŠ MLÁDÍ

10

2:20

244

SZAROWSKI

ONDŘEJ

ZŠ MLÁDÍ

11

2:21

130

VONZINO

FLORIAN

ZŠ ŠKOLNÍ

10

2:22

239

DĚRGEL

NIKOLAS

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

11

2:22

77

OGROCKI

MAREK

ZŠ KE STUDÁNCE

10

2:23

346

TEICHMANN

TOBIAS

MSK

10

2:24

229

KUSNÍK

JIŘÍ

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

2:25

288

BYRT

VÁCLAV

ZŠ MLÁDÍ

11

2:25

303

FRANEK

VOJTA

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:26

233

SLAWIK

NIKOLAS

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

2:29

78

ZAPLETAL

JAKUB

ZŠ KE STUDÁNCE

10

2:31

196

TANCHINETS

VLADISLAV

ZŠ MLÁDÍ

10

2:31

170

SVRČINA

JAKUB

ZŠ KE STUDÁNCE

10

2:32

133

HEČKO

PETR

ZŠ ŠKOLNÍ

10

2:34

27

JUHASZ

JAN

ZŠ U KAPLIČKY

11

2:36

262

KŮRKA

JAKUB MIROSL.

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:36

98

POREMBSKÝ

TOMÁŠ

ZŠ PETŘVALD

11

2:37

171

MIKA

ONDŘEJ

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:40

58

LINZER

PETR

ZŠ U KAPLIČKY

10

2:42

212

STOSZEK

JAKUB

ZŠ MLÁDÍ

11

2:42

75

PEČONKA

JAN

ZŠ PETŘVALD

10

2:43

216

ANDL

RADIM

ZŠ MLÁDÍ

10

2:44

232

TRČÁL

FILIP

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

2:44

215

MÖHWALD

NICOLO

ZŠ MLÁDÍ

10

2:46

254

OTÝPKA

FILIP

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

2:46

382

SLÁMA

ONDRA

ZŠ U KAPLIČKY

11

2:46

271

GÁL

RICHARD

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

2:47

284

PIPEK

SEBASTIÁN

ZŠ MLÁDÍ

10

2:48

99

KRUBL

BŘETISLAV

ZŠ PETŘVALD

11

2:49

336

GONO

DANIEL

ZŠ KE STUDÁNCE

11

2:50

131

HAVEL

FILIP

ZŠ ŠKOLNÍ

10

2:51

144

ZAPALAČ

RICHARD

ZŠ DOUBRAVA

11

2:52

246

BÁRTL

ADAM

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

10

2:53

349

OTÝPKA

FILIP

MSK

11

2:54

236

KUBALA

MATYÁŠ

ZŠ K. DVOŘÁČKA

10

2:55

240

ZAWIEKUCHA

ALEŠ

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

11

2:55

258

BRANNY

MICHAL

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:58

126

NEUMANN

PATRIK

ZŠ ŠKOLNÍ

10

2:59

261

FOLTIN

VOJTA

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:59

176

ČOPÁK

TIBOR

ZŠ SLEZSKÁ

11

3:01

128

VITOVSKÝ

JAN

ZŠ ŠKOLNÍ

11

3:02

255

KUBÁNEK

SEBASTIÁN

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

3:02

351

ADAMČÍK

MAXIM

MSK

11

3:02

260

KUCHEJDA

PETR

ZŠ ŠKOLNÍ

11

3:04

309

FÁBRY

TOMÁŠ

ZŠ ŠKOLNÍ

11

3:06

310

STANKUŠ

ONDŘEJ

ZŠ ŠKOLNÍ

11

3:06

314

RENTA

MICHAL

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

3:06

313

KUBALA

MAREK

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

3:09

172

KONEČNÝ

VÁCLAV

ZŠ ŠKOLNÍ

11

3:11

45

NIESYT

MATYAS

ZŠ U KAPLIČKY

10

3:12

132

FARANA

MARTIN

ZŠ ŠKOLNÍ

10

3:13

280

PASTRŇÁK

MATYÁŠ

ZŠ ŠKOLNÍ

11

3:13

294

STRAKOŠ

VÁCLAV

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

3:18

129

TROJÁK

OLIVER

ZŠ ŠKOLNÍ

10

3:21

257

ČESELKA

DANIEL

10

3:21

277

VAŠEK

JAKUB

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

3:23

286

HORVÁTH

JAN

ZŠ MLÁDÍ

11

3:24

345

HODES

DOMINIK

MSK

10

3:26

380

MIKULA

MATYÁŠ

ZŠ U KAPLIČKY

10

3:26

274

GLAC

ADAM

ZŠ K. DVOŘÁČKA

10

3:27

64

ŠULEJ

JAKUB

ZŠ U KAPLIČKY

10

3:28

125

ADÁMEK

JAKUB

ZŠ ŠKOLNÍ

10

3:29

214

SIKORA

NIKOLAS

ZŠ MLÁDÍ

10

3:30

242

DAVID

JAKUB

ZŠ MLÁDÍ

11

3:30

173

BABU

MICHAL

ZŠ SLEZSKÁ

11

3:32

243

ISVANEK

RADEK

ZŠ MLÁDÍ

11

3:34

352

HRUŠKA

DANIEL

MSK

11

3:34

44

VLNA

LUKÁŠ

ZŠ U KAPLIČKY

10

3:35

73

MUSIOLEK

VÁCLAV

ZŠ PETŘVALD

10

3:37

366

OLŠANSKÝ

DOMINIK

MSK

11

3:38

364

LIGOCKÝ

VOJTĚCH

MSK

10

3:41

65

WITOSZ

MATĚJ

ZŠ U KAPLIČKY

10

3:46

272

VRUBEL

ŠTĚPÁN

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

3:46

369

RAŠKA

MICHAL

10

3:46

63

ČECH

DOMINIK

ZŠ U KAPLIČKY

10

3:56

143

JANÁČ

SAMUEL

ZŠ DOUBRAVA

10

4:04

350

STANĚK

DOMINIK

MSK

11

4:05

285

WANIEK

MILAN

ZŠ MLÁDÍ

11

4:13

43

ŠVAJNOCH

DANIEL

ZŠ U KAPLIČKY

10

4:14

278

RÝDLO

DOMINIK

ZŠ K. DVOŘÁČKA

10

4:20

60

LIGOCKÝ

VOJTĚCH

ZŠ U KAPLIČKY

10

4:21

61

KUBICA

TOMÁŠ

ZŠ U KAPLIČKY

10

4:23

282

GONSIOR

DAVID

ZŠ MLÁDÍ

10

4:24

365

OLŠANSKÝ

DALIBOR

MSK

11

4:43

197

DANKO

PETR

ZŠ SLEZSKÁ

11

5:15

158

HECZKO

KAREL DAREK

ZŠ MLÁDÍ

10

5:33

360

FLESSAS

NIKOLAS

MSK

10

6:11

147

BANDY

SEBASTIÁN

10

10:00

189

KOTLARIK

PAVEL

ZŠ MLÁDÍ

10

10:00

 

KATEGORIE 12 – 14

324

KOŽUSZNIK

JOSEF

ZŠ U KAPLIČKY

13

1:18

150

PENSIMUS

MATĚJ

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

14

1:22

187

TOBIÁŠ

MARCEL

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

13

1:32

93

ZELNÍČEK

TOMÁŠ

ZŠ KE STUDÁNCE

13

1:35

32

KRUPA

KRYŠTOF

ZŠ U KAPLIČKY

13

1:36

334

SLADKÝ

PATRIK

12

1:37

156

KANTOR

JAKUB

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

1:42

92

HURÁČ

DAVID

ZŠ KE STUDÁNCE

13

1:51

80

MLÝNEK

MATYÁŠ

ZŠ KE STUDÁNCE

14

1:52

266

ŠLACHTA

PATRIK

ZŠ MLÁDÍ

14

1:52

208

NIEMCZYK

JAN

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

12

1:54

247

KOLÍSEK

TOMÁŠ

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

12

1:54

190

SLAVÍK

MAREK

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

13

1:55

19

ADAMICEK

PATRIK

ZŠ MLÁDÍ

13

1:57

296

KŮRKA

JAN

ZŠ ŠKOLNÍ

14

1:58

311

FRÝDA

JAKUB

ZŠ ŠKOLNÍ

13

1:59

151

MACHÁČ

MICHAL

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

13

2:00

206

SAPÍK

SEBASTIEN JAN

ZŠ K. DVOŘÁČKA

14

2:00

37

MUSIOLEK

MATOUŠ

ZŠ U KAPLIČKY

14

2:02

69

SKÝBA

JIŘÍ

ZŠ PETŘVALD

12

2:02

142

SOPR

ALEXANDR

ZŠ DOUBRAVA

14

2:02

307

KOPEL

ŠIMON

ZŠ ŠKOLNÍ

13

2:03

67

ŠOCH

OTAKAR

ZŠ PETŘVALD

14

2:04

97

JIRÁSEK

MARTIN

ZŠ KE STUDÁNCE

14

2:07

333

MIKA

TIBOR

13

2:07

148

CHMELA

MAX

ZŠ K. DVOŘÁČKA

14

2:08

248

PŘEČEK

SEBASTIÁN

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

12

2:09

392

SVĚTNIČKA

PETR

14

2:11

36

STOLARCZYK

KRYŠTOF

ZŠ U KAPLIČKY

13

2:12

141

VANĚK

MATYÁŠ

ZŠ DOUBRAVA

14

2:12

68

FRŰHAUF

PETR

ZŠ PETŘVALD

14

2:13

140

VANĚK

SEBASTIÁN

ZŠ DOUBRAVA

14

2:14

238

VONDRÁK

TOMÁŠ

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

12

2:14

66

ADÁMEK

JONÁŠ

ZŠ PETŘVALD

13

2:15

103

SMIEŠKO

JAKUB

ZŠ PETŘVALD

13

2:15

188

MIESZCZAK

JAN

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

13

2:15

306

CIENCIALA

DOMINIK

ZŠ ŠKOLNÍ

13

2:17

319

SIKORA

TOMÁŠ

ZŠ ŠKOLNÍ

14

2:18

318

HAVRLANT

MILOSLAV

ZŠ ŠKOLNÍ

12

2:20

202

BARCEL

DOMINIK

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

2:21

225

KUBLA

PAVEL

ZŠ K. DVOŘÁČKA

14

2:21

241

MESSINA

MACIOL

ZŠ MLÁDÍ

12

2:21

269

HRUBÝ

DAVID

ZŠ MLÁDÍ

14

2:21

13

WOJACZEK

ANDEAS

ZŠ MLÁDÍ

12

2:22

267

KUPKA

ŠTEFAN

ZŠ MLÁDÍ

14

2:23

389

BILL

DENIS

GOA ORLOVÁ

14

2:23

23

NAVRÁTIL

JAN

ZŠ U KAPLIČKY

13

2:24

250

GROBELNÝ

VÁCLAV

ZŠ K. DVOŘÁČKA

14

2:25

298

ČERŇAN

RICHARD

ZŠ ŠKOLNÍ

13

2:25

24

KLUS

PAVEL

ZŠ U KAPLIČKY

13

2:26

95

RANDUS

PETR

ZŠ KE STUDÁNCE

12

2:26

224

MAREK

ANTONIO

ZŠ K. DVOŘÁČKA

12

2:26

226

PLHAL

MAREK

ZŠ K. DVOŘÁČKA

14

2:26

253

KROCZEK

MICHAL

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

2:26

270

SKLENÁŘ

STEVE

ZŠ MLÁDÍ

14

2:27

249

KIJONKA

JAKUB

ZŠ K. DVOŘÁČKA

14

2:29

86

LÍZAL

JAKUB

ZŠ KE STUDÁNCE

12

2:30

20

OLŠAR

FILIP

ZŠ MLÁDÍ

13

2:31

178

KALLO

GABRIEL

ZŠ SLEZSKÁ

13

2:31

87

BARTOŠ

MARIAN

ZŠ KE STUDÁNCE

12

2:32

15

PARCHANSKI

TOBIAS

ZŠ MLÁDÍ

12

2:33

90

MOLDŘIK

FILIP

ZŠ KE STUDÁNCE

14

2:33

201

STANĚK

FILIP

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

12

2:33

252

PŘECECHTĚL

DANIEL

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

2:33

353

KONDĚLKA

ADAM

MSK

12

2:33

227

GYŐRI

DANIEL

ZŠ K. DVOŘÁČKA

14

2:34

251

STRÝČEK

MATYÁŠ

ZŠ K. DVOŘÁČKA

14

2:35

85

RASZKA

JAN

12

2:36

220

SLAZYK

ENRICO

ZŠ K. DVOŘÁČKA

12

2:36

223

KIELER

MAREK

ZŠ K. DVOŘÁČKA

12

2:36

96

LOPUŠAN

ZŠ KE STUDÁNCE

14

2:37

31

FOLTÝN

FILIP

ZŠ U KAPLIČKY

12

2:38

301

BROŽEK

MARTIN

ZŠ ŠKOLNÍ

14

2:39

179

PUŽO

MARTIN

ZŠ SLEZSKÁ

13

2:40

222

NESHODA

SEBASTIÁN

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

2:40

228

SEDLÁČEK

MICHAL

ZŠ K. DVOŘÁČKA

14

2:40

289

KLEMENS

LUKÁŠ

ZŠ MLÁDÍ

13

2:40

290

ČIEF

PATRIK

ZŠ MLÁDÍ

13

2:40

300

WOJS

DANIEL

ZŠ ŠKOLNÍ

14

2:41

320

HEŘMÁNEK

DAVID

ZŠ ŠKOLNÍ

14

2:42

28

MORCINEK

LUKÁŠ

ZŠ U KAPLIČKY

12

2:43

84

LAZNIČKA

RICHARD

ZŠ KE STUDÁNCE

12

2:44

207

KANTOR

JIŘÍ

14

2:46

38

KONEČNÝ

DANIEL

ZŠ U KAPLIČKY

14

2:47

70

BITALA

ŠIMON

ZŠ PETŘVALD

12

2:47

154

WITA

JAN

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

14

2:47

204

PASTOREK

JAKUB

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

2:47

279

GOLASOVSKÝ

TOBIÁŠ

ZŠ ŠKOLNÍ

12

2:48

91

KLIMEK

ONDŘEJ

ZŠ KE STUDÁNCE

14

2:49

211

PEK

TOMÁŠ

ZŠ MLÁDÍ

12

2:49

100

OTÝPKA

ADAM

ZŠ PETŘVALD

12

2:50

152

TREMBOŠ

JAN

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

12

2:50

221

ADAMČÁK

LUKÁŠ

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

2:50

205

KOVÁŘ

DANIEL

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

2:51

120

ČOPÁK

DAVID

ZŠ SLEZSKÁ

14

2:52

347

BUCHTA

ADAM

MSK

12

2:52

34

DULÍK

PETER

ZŠ U KAPLIČKY

12

2:53

153

VROBEL

VOJTĚCH

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

12

2:53

259

OLŠAR

DOMINIK

ZŠ ŠKOLNÍ

12

2:56

312

GOMOLA

JAKUB

ZŠ ŠKOLNÍ

14

2:58

121

KUKUŠANOŠ

MILAN

ZŠ SLEZSKÁ

14

2:59

344

KONEČNÝ

VÁCLAV

ZŠ ŠKOLNÍ

13

3:00

355

BILÝ

DENIS

MSK

12

3:00

149

VISMEK

MIREK

ZŠ K. DVOŘÁČKA

14

3:01

177

FERKO

DAVID

ZŠ SLEZSKÁ

12

3:02

295

VONZINA

ANTONÍN

ZŠ ŠKOLNÍ

12

3:02

18

VERBÍK

STANISLAV

ZŠ MLÁDÍ

13

3:03

297

DRÍGEL

DOMINIK

ZŠ ŠKOLNÍ

14

3:04

305

SLIVKA

NIKOLAS

ZŠ ŠKOLNÍ

13

3:04

104

ZAHNAŠ

ZDENĚK

ZŠ PETŘVALD

12

3:06

203

STRAKOŠ

MIROSLAV

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

3:06

287

CHROBÁK

TOMÁŠ

ZŠ MLÁDÍ

12

3:08

105

GŮJ

LUKÁŠ

ZŠ PETŘVALD

12

3:10

191

SEBERA

ALEXEJ

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

13

3:10

235

KŘON

KAREL

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

3:11

354

SNÍTIL

LUKÁŠ

MSK

12

3:13

16

ŠEVEČEK

MAREK

ZŠ MLÁDÍ

12

3:14

17

ŠKATULA

VIKTOR

ZŠ MLÁDÍ

12

3:14

304

ČUDEK

DAVID

ZŠ ŠKOLNÍ

12

3:14

106

VRBIČAN

NICOLAS

ZŠ PETŘVALD

13

3:15

186

MIGRA

DAVID

ZŠ SLEZSKÁ

12

3:15

198

HORVÁTH

DENIS

ZŠ SLEZSKÁ

12

3:19

219

PIROŠ

ADAM

ZŠ K. DVOŘÁČKA

12

3:19

264

FEDIČ

DOMINIK

ZŠ MLÁDÍ

14

3:19

291

KUNC

MICHAL

ZŠ MLÁDÍ

13

3:20

94

MAREK

JAN

ZŠ KE STUDÁNCE

12

3:21

200

HORVÁTH

PATRIK

ZŠ SLEZSKÁ

13

3:24

41

GABZDYL

ADAM

ZŠ U KAPLIČKY

12

3:25

245

ČECH

TOMÁŠ

ZŠ MLÁDÍ

12

3:25

101

ŠŮSTEK

MAREK

ZŠ PETŘVALD

13

3:35

14

GAIDOŠ

DANIAN

ZŠ MLÁDÍ

12

3:37

265

GINCEL

TOMÁŠ

ZŠ MLÁDÍ

14

3:40

199

GUJDA

VLADIMÍR

ZŠ SLEZSKÁ

13

3:42

21

VRÓBEL

DANEK

ZŠ MLÁDÍ

13

3:44

292

HABREK

DANIEL

ZŠ MLÁDÍ

13

3:47

74

BALLON

DAVID

ZŠ PETŘVALD

13

4:00

42

ZETOCHA

DAVID

ZŠ U KAPLIČKY

12

4:01

210

GÁBOR

ADAM

ZŠ MLÁDÍ

12

4:02

234

SIVÁK

ADAM

ZŠ K. DVOŘÁČKA

12

4:02

35

KUHN

ONDŘEJ

ZŠ U KAPLIČKY

12

4:03

231

KNOPP

PATRIK

ZŠ K. DVOŘÁČKA

14

4:03

281

NIMERFOLL

TOMÁŠ

ZŠ MLÁDÍ

12

4:08

39

KANTI

SAMUEL

ZŠ U KAPLIČKY

13

4:21

299

HRACHOVINA

DANIEL

ZŠ ŠKOLNÍ

12

4:24

322

GUCKOVATY

EVŽEN

ZŠ K. DVOŘÁČKA

14

4:35

174

LÚKA

ŠTEFAN

ZŠ SLEZSKÁ

13

5:15

237

NÉMETH

TIBOR

ZŠ K. DVOŘÁČKA

12

10:00

 

KATEGORIE 15 – 17

397

OBORNÝ

TOMÁŠ

GOA ORLOVÁ

17

1:11

332

ZELNÍČEK

MATĚJ

GOA ORLOVÁ

16

1:14

381

SLÁMA

PATRIK

SŠTAS KARVINÁ

17

1:39

357

FRANEK

LUKÁŠ

GOA ORLOVÁ

17

1:41

163

MYNÁŘ

DAVID

NET OFFICE

15

1:45

164

SOBČÁK

DAVID

NET OFFICE

17

1:49

26

HRUBÝ

MARTIN

ZŠ U KAPLIČKY

15

1:58

145

SEDLÁČEK

TOBIÁŠ

NET OFFICE

15

1:59

157

HANZEL

MARTIN

ZŠ K. DVOŘÁČKA

15

2:03

81

MOTLOCH

JAKUB

ZŠ KE STUDÁNCE

15

2:07

10

KORTA

MAREK

GOA ORLOVÁ

15

2:08

367

OLŠANSKÝ

ROMAN

MSK

16

2:22

25

JANULEK

LUKÁŠ

ZŠ U KAPLIČKY

15

2:26

268

ŇACHAJ

DENIS

ZŠ MLÁDÍ

15

2:26

82

KRISTIÁN

BARTOŠ

ZŠ KE STUDÁNCE

15

2:32

146

KRUK

MARIAN

NET OFFICE

15

2:36

83

GREPL

LUKÁŠ

ZŠ KE STUDÁNCE

15

2:37

217

LAVRENČIK

ONDRA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

15

2:38

160

ŠVANCARA

JAKUB

NET OFFICE

16

3:00

230

STRNAD

JIŘÍ

ZŠ K. DVOŘÁČKA

15

3:27

 

KATEGORIE 18 – 29

273

ZELNÍČEK

ONDŘEJ

GOA ORLOVÁ

18

1:10

340

ŠIDLA

PAVEL

26

1:19

175

STOSZEK

DENIS

19

1:28

394

BLACHOWSKI

MAREK

26

1:30

371

FRANEK

ONDŘEJ

GOA ORLOVÁ

18

1:40

161

DURČAK

TOMÁŠ

NET OFFICE

18

1:41

218

ZELINKA

ADAM

ZŠ K. DVOŘÁČKA

27

1:52

159

KANTER

PETRA

NET OFFICE

19

2:18

372

KŘÍSTEK

TOMÁŠ

MSK

26

2:22

162

SEBERA

KAREL

NET OFFICE

18

2:34

401

FAJKUS

PAVEL

29

3:13

321

SEDLÁČEK

MIROSLAV

YMCA

29

4:46

KATEGORIE 30 – 39

9

KALIŠIK

TOMÁŠ

MP ORLOVÁ

36

1:21

390

DAMOVSKÝ

MICHAL

37

1:32

359

KALIŠIK

DAVID

30

1:40

122

VEIS

RÓBERT

MŠ K. DVOŘÁČKA

31

1:42

379

CIEŚLA

ADAM

35

1:45

388

VAVREČKA

LIBOR

38

1:59

400

MARCALÍK

TOMÁŠ

MSK

38

1:59

368

PAŘÍK

RICHARD

X-TRAIL

38

2:03

325

NEČAS

PETR

36

2:13

8

MILATA

LIBOR

37

2:16

342

PODOLÁK

LUKÁŠ

38

2:19

124

SCHWARZ

ROMAN

MŠ K. DVOŘÁČKA

32

2:20

338

SLEČKA

JAKUB

33

2:31

399

BURIAN

DANIEL

32

2:39

 

KATEGORIE 40 – 49

192

GALIA

ROMAN

MP ORLOVÁ

44

1:22

3

UHEREK

DAVID

SMO

42

1:24

395

KUDRNA

JIŘÍ

47

1:34

308

TEŠNAR

MAREK

ZŠ ŠKOLNÍ

43

1:35

7

PALONCI

TOMÁŠ

46

1:38

6

MAKOVEC

RADOMÍR

MP ORLOVÁ

44

1:44

385

BADURA

PETR

43

1:52

323

KYJONKA

JIŘÍ

MSK

48

1:53

386

KUNČICKÝ

LIBOR

41

2:03

375

CHLUBNA

MIROSLAV

MĚSTO ORLOVÁ

46

2:04

343

ROSE

DANIEL

48

2:12

384

GROSS

LUBOMÍR

42

2:12

328

BANOT

RENÉ

MP ORLOVÁ

49

2:13

76

VAŠUT

TOMÁŠ

MP ORLOVÁ

42

2:15

326

SIEKIERA

TOMÁŠ

MĚSTO ORLOVÁ

46

2:17

337

MORCINEK

MARTIN

46

2:25

341

LIGOCKÝ

VÁCLAV

48

3:13

374

JURAŠKO

MARTIN

41

3:29

 

KATEGORIE 50 – 60

5

DEDEK

PETR

55

1:09

330

PAVLIS

PAVEL

51

1:27

391

BLACHOWSKI

RYSZARD

52

1:29

123

PAVELKA

VIKTOR

KPS MLÁDÍ

56

1:33

62

BERNÝ

MILOŠ

52

1:34

4

KOHUT

PETR

SMO

58

1:44

30

DONÁT

SLAVOMÍR

59

1:47

1

ŽÁČEK

OTA

55

1:57

11

ŠEBESTA

PETR

MP ORLOVÁ

55

2:15

356

ŽOLNERČÍK

IVO

58

2:19

33

JANICZEK

TADEÁŠ

MĚSTO ORLOVÁ

58

2:25

2

ŠIDLA

JOSEF

59

2:33

329

ŠIMČÍK

VLADIMÍR

59

2:43

335

URBANČÍK

MARTIN

55

2:43

331

VÍTEK

MARTIN

52

2:46

22

OWCZARZY

ROMAN

51

2:51

316

JANOUŠEK

LIBOR

54

2:52

373

SEDLÁČEK

LUDĚK

X-TRAIL

54

2:55

12

ŤAPÍK

JOZEF

TIPSPORT

59

2:57

370

HYBNER

VLADIMÍR

59

2:57

363

STRAKA

ŠTEFAN

54

4:50

 

KATEGORIE 60+

396

ŠOSTOK

MILAN

65

2:10

339

ŠAROVSKÝ

JAROSLAV

67

2:13

362

PODOLÁK

KAREL

66

2:21

79

DĚDEK BESKYDSKÝ

74

2:31

185

ŠAROCH

VÁCLAV

MP ORLOVÁ

61

2:39

315

PRUDEL

JIŘÍ

63

2:42

376

LÝSEK

JAROSLAV

74

2:50

383

KUBOŠ

KAREL

75

3:01

398

ŠLACHTA

JAROMÍR

70

3:16

317

ŽOLNERČÍK

LIBOR

86

3:17

393

HRABEC

VÍTĚZSLAV

70

3:18

 

 

Plavecká soutěž měst 2019 Orlová, ŽENY

 

KATEGORIE 0 – 7

122

TEICHMANNOVÁ

PETRA

ZŠ KE STUDÁNCE

7

3:38

142

JURÁČKOVÁ

ADÉLA

ZŠ DOUBRAVA

7

4:10

91

ROBOTKOVÁ

VIKTORIE

ZŠ DOUBRAVA

7

4:21

406

DAMOVSKÁ

NELA

ZŠ ŠKOLNÍ

7

4:33

89

LANGEROVÁ

GABRIELA

ZŠ DOUBRAVA

7

5:01

414

MARCALÍKOVÁ

VERONIKA

MSK

6

5:02

395

CHLUBNOVÁ

ALŽBĚTA

7

5:04

133

LÚKOVÁ

VANESA

MŠ K. DVOŘÁČKA

5

5:21

134

GAJOVSKÁ

ADÉLA

MŠ K. DVOŘÁČKA

5

5:21

92

VAŠÍČKOVÁ

LAURA

ZŠ DOUBRAVA

7

5:46

135

HYNČICOVÁ

ANEŽKA

MŠ K. DVOŘÁČKA

5

6:43

90

PALONCOVÁ

ADÉLA

ZŠ DOUBRAVA

7

6:54

390

STRAKOVÁ

SABINA

6

7:07

136

KADUCHOVÁ

SOFIE

MŠ K. DVOŘÁČKA

5

7:25

137

GIGELOVÁ

DOMINIKA

MŠ K. DVOŘÁČKA

5

7:25

 

KATEGORIE 8 – 9

210

ČMIELOVÁ

DIANA

ZŠ MLÁDÍ

9

2:21

178

ŠTÁBLOVÁ

VIKI

9

2:30

120

JIŘÍČKOVÁ

ANNA

ZŠ KE STUDÁNCE

9

2:31

60

ŠEVČÍKOVÁ

TEREZA

ZŠ PETŘVALD

9

2:48

104

MAJETNÁ

ADRIANA

ZŠ KE STUDÁNCE

9

2:53

105

PTÁČKOVÁ

BEATA

9

2:55

30

GABZDYLOVÁ

ADRIANA

ZŠ U KAPLIČKY

8

2:57

64

DRONSKÁ

MARIE

ZŠ PETŘVALD

9

2:57

155

ALTER

EMMA

ZŠ POLSKÁ

8

3:00

39

DURČÁKOVÁ

JULIE

ZŠ ŠKOLNÍ

8

3:04

49

BADUROVÁ

KATEŘINA

ZŠ ŠKOLNÍ

9

3:10

85

WIERZGONOVÁ

ŠPÁNKA

ZŠ A MŠ POLSKÁ

8

3:13

62

OPÁLKOVÁ

NIKOLA

ZŠ PETŘVALD

9

3:21

124

BIALONCZYK

JUSTYNA

ZŠ POLSKÁ

8

3:23

236

NOSÁLOVÁ

HANA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

9

3:23

42

GABZDYLOVÁ

TEREZA

ZŠ ŠKOLNÍ

9

3:28

112

KOŠICÁROVÁ

AMÉLIE

9

3:30

224

LATOVÁ

HELENA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

9

3:30

225

MRÓZKOVÁ

VANESA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

9

3:30

226

CZAJOVÁ

MARTINA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

8

3:30

277

GABZDYLOVÁ

TEREZA

ZŠ ŠKOLNÍ

9

3:30

179

MATUŠÍKOVÁ

ELA

MSK

9

3:32

171

MONCZKOVÁ

NATÁLIE

ZŠ MLÁDÍ

9

3:33

141

HYKOVÁ

TEREZA

ZŠ DOUBRAVA

8

3:35

31

KRATOCHVÍLOVÁ

ELIŠKA

ZŠ U KAPLIČKY

8

3:41

177

OLŠAROVÁ

NIKOLA

ZŠ MLÁDÍ

9

3:47

38

GROCHOLOVÁ

DANIELA

ZŠ ŠKOLNÍ

9

3:49

48

JORDANOVÁ

SIOFIE

ZŠ ŠKOLNÍ

8

3:50

239

SLEZÁKOVÁ

IZABELA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

8

3:51

34

FÁRKOVÁ

NIKOLA

ZŠ U KAPLIČKY

8

3:53

63

MRÁČKOVÁ

ADÉLA

ZŠ PETŘVALD

9

3:57

240

GAJDOŠÍKOVÁ

TEREZA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

8

4:00

33

LIBOSKOVÁ

TEREZIE

ZŠ U KAPLIČKY

9

4:01

238

SVRČINOVÁ

RENÁTA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

9

4:05

102

BUCHTOVÁ

VIKTORIE

ZŠ DOUBRAVA

9

4:07

234

KOVAČÍKOVÁ

MAGDALÉNA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

9

4:14

103

HUGÁŇOVÁ

JULIE

ZŠ DOUBRAVA

9

4:18

169

KRAČMAROVÁ

TEREZA

ZŠ MLÁDÍ

9

4:25

235

KEMPNÁ

VERONIKA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

9

4:25

16

GÁLOVÁ

ZUZKA

8

4:27

35

VITKOVSKÁ

LAURA

ZŠ U KAPLIČKY

8

4:28

170

BALONOVÁ

LUCIE

ZŠ MLÁDÍ

9

4:29

139

FIGUROVÁ

ANEŽKA

ZŠ DOUBRAVA

8

4:30

227

RYŠÁNKOVÁ

ZUZANA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

9

4:30

56

JUHASZOVÁ

TEREZA

ZŠ U KAPLIČKY

8

4:40

140

GÁBOROVÁ

NATÁLIE

ZŠ DOUBRAVA

8

4:40

237

ŠTOKMANOVÁ

VERONIKA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

9

5:06

393

MACUROVÁ

NATÁLIE

8

6:01

123

STRMISKOVÁ

EVA

ZŠ KE STUDÁNCE

8

7:05

 

KATEGORIE 10 – 11

185

FIGUROVÁ

ELIŠKA

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

10

1:32

184

ŠIMEČKOVÁ

LUCIE

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

11

1:47

156

STERNADLOVÁ

JULIE

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

11

1:52

418

BARTOSZOVÁ

VERONIKA

GOA ORLOVÁ

11

2:00

196

DURČÁKOVÁ

KLÁRA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

2:04

75

GOŘULOVÁ

EMA

ZŠ PETŘVALD

11

2:06

162

PENSIMUSOVÁ

BEÁTA

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

10

2:10

125

VALOŠKOVÁ

JANA

ZŠ ŠKOLNÍ

10

2:17

211

KRIŠČÁKOVÁ

ALŽBĚTA

ZŠ MLÁDÍ

10

2:18

119

KLOTOVÁ

ADÉLA

ZŠ KE STUDÁNCE

10

2:20

147

BADUROVÁ

MARKÉTA

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:20

214

HEINZOVA

NATÁLIE

ZŠ MLÁDÍ

10

2:29

386

KŘIŠŤÁKOVÁ

ALŽBĚTA

MSK

10

2:30

262

LIGOCKÁ

NELLA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

10

2:31

222

LIŠÁKOVÁ

NATÁLIE

ZŠ MLÁDÍ

11

2:32

127

LITERÁKOVÁ

NATÁLIE

ZŠ ŠKOLNÍ

10

2:35

161

SOJKOVÁ

ŽOFIE

ZŠ MLÁDÍ

11

2:35

219

KOLÁŘOVÁ

LINDA

ZŠ MLÁDÍ

11

2:35

247

NOSKOVÁ

ADRIANA

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:35

77

HEJMALOVÁ

MARIE

ZŠ PETŘVALD

10

2:37

253

BADUROVÁ

LUCIE

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:37

61

ANDILOVÁ

KLÁRA

ZŠ PETŘVALD

10

2:39

160

MICHALÍKOVÁ

BARBORA

ZŠ MLÁDÍ

11

2:39

14

LUKSZOVÁ

JOHANA

PORG OSTRAVA

10

2:40

248

KLAJMANOVÁ

KAROLÍNA

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:43

27

STANKUŠOVÁ

NELA

ZŠ U KAPLIČKY

11

2:44

55

MARUNIČOVÁ

JANA

ZŠ U KAPLIČKY

11

2:44

76

FOJTOVÁ

KAROLÍNA

ZŠ PETŘVALD

11

2:45

243

STRAKOŠOVÁ

MARKÉTA

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:47

242

BORSIEZKÁ

NICOL

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:48

69

BRUTOVSKÁ

ROMANA

ZŠ PETŘVALD

10

2:49

194

PETROVA

NICOLE

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

2:49

191

SIKOROVÁ

DENISA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

2:50

385

CAPINSKÁ

KLÁRA

MSK

10

2:50

81

OTEVŘELOVÁ

KATEŘINA

ZŠ ŠKOLNÍ

10

2:52

126

SLIVKOVÁ

KAROLÍNA

ZŠ ŠKOLNÍ

10

2:52

193

ŠPIRKOVÁ

ISABELA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

2:53

128

NOVÁKOVÁ

MARKÉTA

ZŠ ŠKOLNÍ

10

2:54

249

ZAJONCOVÁ

TEREZA

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:54

261

VANEČKOVÁ

LEONA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

10

2:54

250

NORKOVÁ

DANIELA

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:56

244

URBANOVÁ

MARIE

ZŠ ŠKOLNÍ

11

2:58

163

KUBIŇOKOVÁ

VENDULA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

2:59

50

STAŇOVÁ

VALENTÝNA

ZŠ U KAPLIČKY

10

3:03

51

ŠIBALOVÁ

KATEŘINA

ZŠ U KAPLIČKY

10

3:03

164

PÁLEŠOVÁ

PAVLÍNA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

3:03

252

WYBRANIECOVÁ

SIMONA

ZŠ ŠKOLNÍ

11

3:05

17

GÁLOVÁ

EVA

ZŠ KE STUDÁNCE

10

3:09

28

SOBKOVÁ

NIKOL

ZŠ U KAPLIČKY

11

3:10

32

STANÍČKOVÁ

KLÁRA

ZŠ U KAPLIČKY

10

3:12

195

LUKÁŠOVÁ

LENKA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

3:14

53

PEKOVÁ

SOFIA

ZŠ U KAPLIČKY

10

3:18

82

PATÁKOVÁ

MICHAELA

ZŠ ŠKOLNÍ

10

3:21

158

ADÁMKOVÁ

NATÁLIE

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

10

3:21

216

VOLŠTÁTOVÁ

IVA

ZŠ MLÁDÍ

10

3:21

228

KROCZKOVÁ

TEREZA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

10

3:21

29

VANKOVÁ

TEREZA

ZŠ U KAPLIČKY

11

3:22

245

WOJSOVÁ

GABRIELA

ZŠ ŠKOLNÍ

11

3:26

96

HALMOVÁ

LAURA

ZŠ DOUBRAVA

11

3:27

97

DURASOVÁ

KATEŘINA

ZŠ DOUBRAVA

11

3:28

168

TUREČKOVÁ

MARIE

ZŠ MLÁDÍ

10

3:29

54

PAVLÁTOVÁ

KAROLÍNA

ZŠ U KAPLIČKY

10

3:30

220

ŘEZÁČOVÁ

NIKOL

ZŠ MLÁDÍ

11

3:30

246

NOVÁČKOVÁ

VENDULA

ZŠ ŠKOLNÍ

11

3:30

212

TUREČKOVÁ

MONIKA

ZŠ MLÁDÍ

10

3:32

71

PARMOVÁ

ADÉLA

ZŠ PETŘVALD

11

3:33

229

TELČEROVÁ

BARBORA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

10

3:33

58

WITOSZOVÁ

EMA

ZŠ U KAPLIČKY

10

3:36

80

ŠEVČÍKOVÁ

MICHAELA

ZŠ PETŘVALD

11

3:36

131

MIČLOVÁ

LUCIE

ZŠ SLEZSKÁ

11

3:36

101

POTYŠOVÁ

MICHAELA

ZŠ DOUBRAVA

11

3:38

52

LAŠŠOVÁ

AMÁLIE

ZŠ U KAPLIČKY

10

3:39

72

DORŇÁKOVÁ

ALENA

ZŠ PETŘVALD

11

3:42

215

SIKOROVÁ

NELA

ZŠ MLÁDÍ

10

3:43

79

VENGLÁŘOVÁ

HELENA

ZŠ PETŘVALD

10

3:45

100

FINGEROVÁ

BARBORA

ZŠ DOUBRAVA

10

3:48

94

TUTKOVÁ

TEREZIE

ZŠ DOUBRAVA

11

3:49

95

VOLNÁ

DENISA

ZŠ DOUBRAVA

11

3:50

78

KÁŇOVÁ

KAROLÍNA

ZŠ PETŘVALD

10

3:55

83

HALUZOVÁ

LINDA

ZŠ DOUBRAVA

11

3:55

84

VIDLIČKOVÁ

NICOL

ZŠ DOUBRAVA

11

3:55

73

MATVEJOVÁ

ALŽBĚTA

ZŠ PETŘVALD

11

3:56

145

FAKOVÁ

LINDA

ZŠ SLEZSKÁ

11

3:59

218

VAVROVA

VENDULA

ZŠ MLÁDÍ

11

4:00

223

BUROVÁ

MARIE ANNA

ZŠ MLÁDÍ

11

4:00

57

TURKOVÁ

MICHAELA

ZŠ U KAPLIČKY

10

4:04

394

JURAŠKOVÁ

ADÉLA

10

4:05

241

PORÁKOVÁ

MARIE

ZŠ K. DVOŘÁČKA

10

4:06

251

ŠMULÍKOVÁ

KAROLÍNA

ZŠ ŠKOLNÍ

11

4:10

74

SÚDNA

ALENA

ZŠ PETŘVALD

11

4:22

98

SKOŘUPOVÁ

ELIZABETH

ZŠ DOUBRAVA

10

4:22

99

KOLÁŘOVÁ

ANNA

ZŠ DOUBRAVA

10

4:34

132

KAPUROVÁ

KATEŘINA

ZŠ SLEZSKÁ

11

4:48

213

BUŇKOVÁ

LAURA

ZŠ MLÁDÍ

10

4:49

148

REVŤÁKOVÁ

MAGDALÉNA

ZŠ ŠKOLNÍ

10

4:50

254

MARIANČÍKOVÁ

JULIE

ZŠ MLÁDÍ

11

5:01

217

TRVAJOVÁ

TEREZA

11

5:15

36

PLONKOVÁ

VERONIKA

ZŠ U KAPLIČKY

10

5:33

199

ŘACHOVÁ

KLÁRA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

11

10:00

 

KATEGORIE 12 – 14

279

ŠIDLOVÁ

ANEŽKA

GOA ORLOVÁ

13

1:10

201

KUDRNOVÁ

IVETA

ZŠ U KAPLIČKY

14

1:22

203

TEŠNAROVÁ

HANA

13

1:26

157

ŠEMBEROVÁ

NATÁLIE

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

12

1:52

410

DRASTICHOVÁ

ELIŠKA

GOA ORLOVÁ

12

1:54

231

DOLÁKOVÁ

ANNA

ZŠ ŠKOLNÍ

13

2:07

181

KLEČKOVÁ

KATEŘINA

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

13

2:08

108

KLOTOVÁ

KAROLÍNA

ZŠ KE STUDÁNCE

13

2:09

109

BUDOVÁ

SOFIE

ZŠ KE STUDÁNCE

14

2:09

118

POSTUWKOVÁ

NATÁLIE

ZŠ KE STUDÁNCE

12

2:11

7

KORTOVÁ

LENKA

GOA ORLOVÁ

13

2:16

176

OBORNÁ

MICHAELA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

14

2:17

230

NOSKOVÁ

KATEŘINA

ZŠ ŠKOLNÍ

14

2:17

174

KUSÁKOVÁ

TEREZA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

2:18

86

ŠIDLOVÁ

KAROLÍNA

ZŠ KE STUDÁNCE

12

2:29

87

MATĚJÍČKOVÁ

KAROLÍNA

12

2:29

259

OTISKOVÁ

MARCELA

ZŠ MLÁDÍ

14

2:30

257

KŘÍŽOVÁ

VENDULA

ZŠ MLÁDÍ

14

2:35

24

MIKULOVÁ

GABRIELA

ZŠ U KAPLIČKY

14

2:36

274

ŽÁČKOVÁ

MARKÉTA

GOA ORLOVÁ

12

2:36

182

HOLINKOVÁ

TEREZA

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

12

2:38

18

WALACHOVÁ

KATEŘINA

ZŠ MLÁDÍ

13

2:39

400

MIKULOVÁ

GABRIELA

ZŠ U KAPLIČKY

14

2:39

68

HANÁKOVÁ

LUCIE

ZŠ PETŘVALD

12

2:41

117

ZIKMUNDOVÁ

NIKOLA

ZŠ KE STUDÁNCE

12

2:41

25

RUMLOVÁ

ANNA

ZŠ U KAPLIČKY

13

2:43

66

HERDEGENOVÁ

NELLY

ZŠ PETŘVALD

13

2:43

116

PĚGŘIMOČOVÁ

SABRINA

ZŠ KE STUDÁNCE

14

2:45

183

POTYŠOVÁ

TEREZA

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

12

2:45

232

PASTRŇÁKOVÁ

AMÁLIE

ZŠ ŠKOLNÍ

12

2:45

167

HOLUBEKOVÁ

NELA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

2:46

258

JURECZOVÁ

LEONTÝNA

ZŠ MLÁDÍ

14

2:46

115

KOPÁČKOVÁ

NELA

ZŠ KE STUDÁNCE

14

2:47

165

MAKOVCOVÁ

ANETA

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

14

2:47

110

MOLDŘIKOVÁ

NIKOLA

ZŠ KE STUDÁNCE

12

2:50

197

NEUVIRTOVÁ

ELENA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

2:51

65

ŠTOLOVÁ

MARIANNA

ZŠ PETŘVALD

12

2:52

59

HARTIGOVÁ

SOFIE

ZŠ PETŘVALD

12

2:53

111

HURÁČOVÁ

MARKÉTA

ZŠ KE STUDÁNCE

12

2:53

233

FERENSOVÁ

TEREZA

ZŠ ŠKOLNÍ

12

2:57

260

WEISSOVÁ

KRISTÝNA

ZŠ MLÁDÍ

14

2:57

188

BAŘINOVÁ

ALEXA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

12

2:59

189

CZAJOVÁ

TEREZA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

12

2:59

173

HOROVÁ

MICHAELA

ZŠ SLEZSKÁ

14

3:02

88

BOĎOVÁ

KATKA

ZŠ KE STUDÁNCE

13

3:04

121

NIEZGODOVÁ

ZUZANA

ZŠ KE STUDÁNCE

12

3:04

221

MALOVANIKOVÁ

TEREZA

ZŠ MLÁDÍ

12

3:10

200

WOJTAS

NOEMI

ZŠ ŠKOLNÍ

12

3:12

166

VANEČKOVÁ

MARCELA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

14

3:13

190

BALKOVÁ

ROZÁRIE

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

3:13

256

KALOVÁ

PETRA

ZŠ MLÁDÍ

14

3:14

67

PILAŘOVÁ

TEREZA

ZŠ PETŘVALD

14

3:16

180

VOŠTINÁROVÁ

TEREZA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

3:17

23

KREPKOVÁ

MILANA

ZŠ U KAPLIČKY

12

3:19

192

KOPELOVÁ

NELA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

12

3:20

198

LOŽEKOVÁ

NIKOL

ZŠ K. DVOŘÁČKA

14

3:20

209

KUBÁTKOVÁ

NIKOL

ZŠ ŠKOLNÍ

13

3:22

70

DUNIČKOVÁ

NICOL

ZŠ PETŘVALD

12

3:23

130

SEKEROVÁ

FRANTIŠKA

ZŠ SLEZSKÁ

12

3:27

186

LINKOVÁ

PAVLÍNA

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

12

3:29

255

WANIEKOVÁ

KLÁRA

ZŠ MLÁDÍ

14

3:35

149

DVORNÍKOVÁ

RŮŽENA

ZŠ SLEZSKÁ

12

3:37

187

DUNIČKOVÁ

SÁRA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

12

3:37

175

ČESELKOVÁ

KATARINA

ZŠ K. DVOŘÁČKA

13

3:38

146

MAKULOVÁ

ELEONORA

ZŠ SLEZSKÁ

12

4:03

150

DVORNÍKOVÁ

ANNA

ZŠ SLEZSKÁ

12

4:31

 

KATEGORIE 15 – 17

408

DRASTICHOVÁ

ANEŽKA

GOA ORLOVÁ

16

1:33

413

ČMIELOVÁ

ADRIANA

16

1:37

412

OHAINKOVÁ

VERONIKA

GOA ORLOVÁ

17

2:27

 

KATEGORIE 18 – 29

129

JEŽÍŠKOVÁ

SIMONA

24

1:13

402

ŠIDLOVÁ

MARIE

25

1:26

1

RELI

KRISTÝNA

19

1:34

114

BOROŠOVÁ

HANA

MŠ K. DVOŘÁČKA

21

2:13

396

NOWAKOVÁ

KRISTÝNA

18

2:17

416

GIECKOVÁ

BARBORA

28

2:43

3

KYNCLOVÁ

SANDRA

MŠ K. DVOŘÁČKA

20

2:50

47

SITKOVÁ

KATEŘINA

MŠ K. DVOŘÁČKA

24

2:59

268

POPÍRALOVÁ

MICHAELA

28

3:13

15

FRIEJOVÁ

VERONIKA

MĚSTO ORLOVÁ

28

3:20

107

VICHEREK

TEREZA

MŠ K. DVOŘÁČKA

29

3:50

5

BRAVENCOVÁ

SABINA

MŠ NA VYHLÍDCE

20

4:16

93

KONEČNÁ

DIANA

24

4:32

 

KATEGORIE 30 – 39

280

UNUCKOVÁ

ZUZANA

MSK

35

1:26

404

KUNČICKÁ

MARKÉTA

31

1:27

415

PROKEŠOVÁ

HANA

37

1:42

21

ŠOSTOKOVÁ

PETRA

ZŠ MLÁDÍ

31

1:45

392

SKIBOVÁ

PAVLÍNA

32

2:04

41

TRZASKALÍKOVÁ

MARCELA

MĚSTO ORLOVÁ

33

2:06

417

JANČÍKOVÁ

MARIE

37

2:12

26

PTOSZKOVÁ

IVETA

MĚSTO ORLOVÁ

35

2:26

10

KALIŠIKOVÁ

MARKÉTA

35

2:28

263

STOLARCZYKOVÁ

VERONIKA

39

2:29

45

VANEČKOVÁ

MARCELA

MŠ K. DVOŘÁČKA

39

2:35

9

NOSKOVÁ

KATEŘINA

MĚSTO ORLOVÁ

39

2:36

44

HAMPLOVÁ

NIKOLA

MŠ K. DVOŘÁČKA

31

2:57

153

JAKUBCOVÁ

KRISTÝNA

MŠ K. DVOŘÁČKA

30

2:59

20

GÁLOVÁ

JANA

39

3:00

397

RAŠKOVÁ

PETRA

37

3:02

405

DENDISOVÁ

PETRA

36

3:34

202

LATOVÁ

HANA

33

3:44

144

VÁLOVÁ

VERONIKA

MŠ K. DVOŘÁČKA

30

4:26

 

KATEGORIE 40 – 49

409

DRASTICHOVÁ

JANA

ZŠ ŠKOLNÍ

42

1:34

151

RAŠOVÁ

KATEŘINA

ZŠ SLEZSKÁ

42

1:44

113

MAHULOVÁ

MILADA

MŠ K. DVOŘÁČKA

45

1:45

12

URBANOVÁ

JANA

ZŠ DOLNÍ LUTYNĚ

43

2:02

4

SZOTKOWSKÁ

MARTINA

MĚSTO ORLOVÁ

45

2:04

407

BAAROVÁ

MARTINA

44

2:24

264

MAREŠOVÁ

MONIKA

48

2:28

8

KORTOVÁ

ANNA

43

2:31

11

ŽOLNERČÍKOVÁ

DAGMAR

MĚSTO ORLOVÁ

48

2:35

37

VÁCLAVÍKOVÁ

SILVIE

40

2:42

172

PASTRŇÁKOVÁ

EVA

47

2:42

143

KLAPSIOVÁ

LUCIE

MŠ K. DVOŘÁČKA

48

2:52

154

PELLAR

LUCIE

MŠ K. DVOŘÁČKA

44

3:01

46

KRAMNÁ

ERIKA

MŠ K. DVOŘÁČKA

41

3:02

283

ROSEOVÁ

LIBUŠE

47

3:07

159

JIŘICOVÁ

HANA

MĚSTO ORLOVÁ

49

3:12

419

POKRÝVKOVÁ

JARMILA

42

3:12

205

KOLODĚJOVÁ

KATEŘINA

47

3:13

204

KOZIELOVÁ

BEATA

47

3:15

265

BREVČINSKÁ

ADRIANA

45

3:16

281

KADĚROVÁ

MICHAELA

47

3:37

282

KUBATKOVÁ

JANA

46

3:37

 

KATEGORIE 50 – 60

411

ŠIDLOVÁ

ZDEŇKA

55

1:24

398

JORDÁNOVÁ

RENÁTA

MĚSTO ORLOVÁ

51

2:23

6

JANÁKOVÁ

JITKA

53

2:26

273

HUDEČKOVÁ

RENÁTA

MP ORLOVÁ

50

2:40

2

SPURNÁ

ZDEŇKA

57

2:44

387

FLORIÁNOVÁ

ELIŠKA

54

2:46

40

ŠIMÍČKOVÁ

PAVLA

58

2:52

138

VALOŠKOVÁ

JANA

MŠ K. DVOŘÁČKA

55

3:12

403

CRHOVÁ

ZUZANA

52

3:19

267

RUSKOVÁ

SLÁVKA

52

3:20

19

RUČKAYOVÁ

ZUZANA

50

3:27

276

URBANČÍKOVÁ

MARTINA

53

3:30

152

MATEIČKOVÁ

LUDMILA

MŠ K. DVOŘÁČKA

54

3:40

388

RUSKOVÁ

BLANKA

56

3:47

 

KATEGORIE 60+

106

DYMANUSOVÁ

ZDENKA

MŠ K. DVOŘÁČKA

62

2:55

278

PLECHÁČKOVÁ

74

3:08

384

HORÁČKOVÁ

SVATAVA

68

3:08

208

PAKOVÁ

VĚRA

71

3:10

13

MATUŠÍKOVÁ

JARMILA

MĚSTO ORLOVÁ

62

3:17

270

RICHTÁROVÁ

ZDEŇKA

68

3:21

269

KROLOVA

DANA

71

3:24

272

GIECKOVÁ

EVA

61

3:30

391

BARTEČKOVÁ

VĚRA

66

3:36

43

HELISOVÁ

IVANA

64

3:58

207

KUBATKOVÁ

MILUŠE

70

4:09

266

VILHELMOVÁ

EVA

71

4:18

275

KOŽUŠNÍKOVÁ

JANA

69

4:31

389

JANČÍKOVÁ

HANA

64

4:45

22

KRHOVJÁKOVÁ

JANA

80

4:49

401

LÝSKOVÁ

JANA

73

4:51

206

MARKLOVÁ

79

5:13

271

KONDZIOLKOVA

JARMILA

64

5:53

399

SIEKIEROVÁ

JAROSLAVA

69

7:05



Připojené dokumenty:

Dokument ke stažení DOCX [70.6KB]
Dokument ke stažení DOCX [60.7KB]

Zpět na výpis








Partner projektu:
Moravskoslezský kraj

Poštovní adresa

Městský úřad Orlová
Osvobození 796
Orlová - Lutyně
735 14

Datová schránka:
ID: r7qbskc

Identifikační údaje:
IČ: 00297577
DIČ: CZ00297577

Rychlý kontakt

Elektronická podatelna:
posta@muor.cz

Telefon:
+420 596 581 111

Fax:
+420 596 581 123

Úřední hodiny

Po, St: 8:00 - 11:30 a 12:30 - 17:00
Čt: 8:00 - 11:30 a 12:30 - 13:30
Út, Pá: (pouze pro objednané)

Polední přestávka: 11:30 - 12:30

Pokladní hodiny

Po, St: 9:00 - 11:30 a
12:30 - 16:00
Út, Čt, Pá: 9:00 - 11:30 a
12:30 - 13:30