UŽ ZÍTRA "ANTIKVARIÁT POD ŠIRÝM NEBEM"

AKTUALIZACE 12. září 2019

ANTIKVARIÁT POD ŠIRÝM NEBEM - NOVÝ TERMÍN!
(Počasí nám nepřálo, akce se proto přesunula, aby se mohla opravdu konat pod širým nebem.)

PRO VŠECHNY VÁŠNIVÉ ČTENÁŘE... :)

V ÚTERÝ 17. ZÁŘÍ 2019 PROBĚHNE OD 14 DO 19 HODIN NA NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉM PROSTRANSTVÍ MEZI MĚSTSKÝM ÚŘADEM A DOMEM KULTURY "ANTIKVARIÁT POD ŠIRÝM NEBEM". Z VÝTĚŽKU ZAKOUPÍME VELKÝ SKÁKACÍ HRAD PRO ORLOVSKÉ DĚTI!

k  k

19. srpna 2019
ANTIKVARIÁT POD ŠIRÝM NEBEM

VĚNUJTE NEPOTŘEBNÉ KNIHY, HRY NEBO HRAČKY NA DOBROU VĚC!

Odevzdávat je můžete do konce srpna v kanceláři č. 225, v prvním patře Městského úřadu, na ulici Osvobození 796, v Orlové-Lutyni.

V úterý 3. září 2019 pak od 14 hodin proběhne na nově zrekonstruovaném prostranství mezi Městským úřadem a Domem kultury akce, nesoucí název "Antikvariát pod širým nebem".  Z VÝTĚŽKU ZAKOUPÍME VELKÝ SKÁKACÍ HRAD PRO ORLOVSKÉ DĚTI!

skakaci_hrad

Do akce se už aktivně zapojil i starosta města Mgr. Miroslav Chlubna, který prostřednictvím facebooku vydražil ceny, které při různých příležitostech obdržel. K vydražené částce přidal částku z vlastních prostředků a věnoval ji na nákup skákacího hradu.

Datum zveřejnění/aktualizace: 12.9.2019