ZUŠ OPEN už zítra!

ZUŠ J. R. Míši, Orlová se v pátek 31.5.2019 účastní celorepublikového happeningu základních uměleckých škol nazvaného ZUŠ OPEN, kdy záštitu nad touto událostí převzala známá pěvecká osobnost Magdaléna Kožená (https://www.zusopen.cz/res/archive/029/004453.mp4?seek=1557992525&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=kancelar%40zus-orlova.cz&utm_content=content&utm_campaign=175-jdeme-do-finale-jiz-potreti)

Program naši školy, společně s hosty ze ZUŠ Vrútky ze Slovenska a jinými, bude realizován v době od 15,00 do 18,00 hod. v prostorách mezi Městským úřadem a Kulturním domem města Orlová.

Naše škola považuje tuto událost v životě školní komunity za velmi prestižní a proto věříme, že může být zajímavou také pro Vás.

Dovolte mi tedy, abych Vás jménem školy srdečně pozval a předem poděkoval za to, že naše vystupující podpoříte svou přítomností. Více informací naleznete v přiloženém informačním letáčku.

S přáním hezkého dne

MgA. Andrej Vyoral, ArtD.

Základní umělecká škola J. R. Míši, Orlová, příspěvková organizace
Slezská 1100, 735 14 Orlová - Poruba