DOPIS hejtmanovi Moravskoslezského kraje

Na včerejším zasedání Rady města Orlové bylo schváleno znění dopisu, který byl dnes ráno zaslán hejtmanovi Moravskoslezského kraje. Zveřejňujeme plné znění dopisu:

Vážený pane hejtmane,

dne 13. 3. 2019 jste odhlasovali na jednání krajského zastupitelstva přesun akutní lůžkové péče mimo Orlovskou část NsP Karviná.

S tímto Vaším krokem se nemůžeme ztotožnit a máme pověření Zastupitelstva města Orlová ze dne 10.12.2018, č. usnesení 020/2 o zahájení jednání přesunu orlovské části NsP Karviná do majetku města Orlová, a to včetně pracovních úvazků, výkonů, smluv apod.

Žádáme Vás o stanovisko za jakých podmínek a v jakém časovém horizontu, jste ochotni převést orlovskou část NsP Karviná do správy města Orlová.

Žádáme také zpřístupnění veškerých ekonomických, personálních, obchodních údajů apod. pro tým, který se bude převzetím orlovské části NsP Karviná za město Orlová zabývat.

Děkujeme.

Mgr. Miroslav Chlubna, v.r.

starosta

Připojené dokumenty: