LETNÍ KOUPALIŠTĚ JE PRIORITOU

Orlovští radní projednali na svém minulém zasedání problematiku letního koupaliště ve městě. Úředníci jim předložili několik různých variant, počínaje vybudováním biokoupaliště, verzemi zahrnujícími zmenšený rozsah až po výstavbu na zelené louce. Radní všechny varianty podrobně rozebrali a po zralé úvaze se přiklonili k pokud možno co nejefektivnější variantě. „Lokalita by zůstala stejná, protože těžko bychom hledali jiné vhodné místo v majetku města pro vybudování letního koupaliště. Chtěli bychom zachovat co nejvíce ze stávajícího koupaliště a vybudovat velký bazén, malý pro neplavce, brouzdaliště, tobogán, restauraci a ideálně i minigolf, ale vše záleží na finančních možnostech. Orientačně odhadujeme náklady na 240 mil. Kč,“ podotkl starosta města Miroslav Chlubna.

Datum zveřejnění/aktualizace: 13.2.2019