ORLOVÁ MÁ NOVÉ VEDENÍ MĚSTA

Na ustavujícím zasedání Zastupitelstva města Orlové byl zvolen do funkce starosty města Mgr. Miroslav CHLUBNA (Nezávislí a Změna pro lidi). Prvním místostarostou se stal Miroslav KOLÁČEK (KSČM) a druhým místostarostou Bc. Naděžda KUBALOVÁ (Volím Orlovou).

V novém volebním období bude pracovat Rada města Orlové v následujícím složení: starosta – Mgr. Miroslav CHLUBNA, místostarosta Miroslav KOLÁČEK, místostarostka Bc. Naděžda KUBALOVÁ, Ing. Pavel DENDIS (SPD), Petr KOLÁČEK (KSČM), Roman OWCZARZY (SPD), Mgr. Ing. Kateřina PLINTOVÁ (Nezávislí a Změna pro lidi), Petr STUCHLÍK (Nezávislí a Změna pro lidi) a Ľuboslav VRŠANSKÝ (SPD).

Zastupitelé zřídili výbory Zastupitelstva města Orlové – Finanční výbor, Kontrolní výbor, Výbor pro strategické plánování rozvoje města Orlové a dva osadní výbory – Výhoda a Zimný Důl – Lazy.

FINANČNÍ VÝBOR Zastupitelstva města Orlové – předseda Ing. Stanislav Chobot, členové: Ing. Štěpán Rajdus, Mgr. Martin Sliwka, Ing. Petr Troják, Ing. Helena Ulbrichová, Petr Janeček a Karel Volf.

KONTROLNÍ VÝBOR Zastupitelstva města Orlové – předseda Mgr. Jana Šertlerová, členové: Ing. Petra Jenčmionková, Mgr. Iveta Koňaříková, JUDr. Petr Kocur, Vladimír Elíz, Ing. Jan Hrádek, Ing. Tomáš Kuča.

VÝBOR PRO STRATEGICKÉ PLÁNOVÁNÍ ROZVOJE MĚSTA ORLOVÁ – předseda Mgr. Miroslav Chlubna, členové: Ing. Miroslava Šromková, Ing. Stanislav Mašlaň, Mgr. Roman Farana, PhD., Ing. Martin Klosko, Ing. Marcela Ryšková, Mgr. Petr Zářický.

OSADNÍ VÝBOR VÝHODA – předseda Svatopluk Guziur, členové: Vlastimil Burian, Bc. Naděžda Kubalová, Ing. Jiří Kunčický, Ing. Bronislav Stuš, Ing. Zbigniew Trombik, Mgr. Petr Zářický.

OSADNÍ VÝBOR ZIMNÝ DŮL-LAZY – předseda Dušan Otaševič, členové: Pavel Jež, Štefan Juhos, Jiří Košťál a Ing. Kateřina Suchnová.

Datum zveřejnění/aktualizace: 6.11.2018