Ustavující zasedání Zastupitelstva a nové vedení města Orlové (pro období 2018 - 2022)

V pondělí 5.11.2018 bylo na ustavujícím zasedání zastupitelstva města Orlové zvoleno vedení města pro období 2018 - 2022.

n

Nově zvolení zastupitelé složili slib, poté se přistoupilo k volbě starosty a obou místostarostů. Zastupitelé rozhodli, že ve volebním období 2018 - 2022 budou v uvolněných funkcích působit starosta města a 2 místostarostové.

n

z  z

Starostou města byl zvolen Mgr. Miroslav CHLUBNA (Koalice politických hnutí NEZÁVISLÍ a Změna pro lidi), prvním místostarostou se stal Miroslav KOLÁČEK (Komunistická strana Čech a Moravy), druhou místostarostkou Bc. Naděžda KUBALOVÁ ("Volím Orlovou").
Následně zastupitelé zvolili zbývající členy rady města, kontrolní a finanční výbor.

Zbývající členové rady
- Ing. Pavel Dendis (Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD))
- Petr Koláček (Komunistická strana Čech a Moravy)
- Roman Owczarzy (Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD))