STOLETÁ JUBILANTKA

Prvního listopadu oslavila Štěpánka Kondělková nádherné životní jubileum 100 let. Navštívila ji spousta gratulantů, a protože nečekala tolik pozornosti, byla z toho velmi překvapená. Na svůj věk je Štěpánka Kondělková velmi šikovná a nikdo z nás by jí tak vysoký věk nehádal. Ráda odpočívá, a pokud počasí dovolí, chodí na malé procházky a ráda si posedí v zahradě.

Pochází z Orlové-Poruby ze čtyř sourozenců. Celý život byla v domácnosti, od útlého věku se starala o velké hospodářství a pracovala na poli. Vdala se za úředníka Národního výboru Orlová a zůstala tak Orlové věrná. Již 15 let žije u dcery a zetě, kteří jí se vším pomáhají a starají se o ní. S kytičkou gratulací přišel stoleté jubilantce popřát i starosta města Ing. Tomáš Kuča.

Datum zveřejnění/aktualizace: 3.11.2018