JSME VICEMISTRY ČR SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV DOROSTU

Badminton informuje

Sportovní klub Brno-Slatina pořádal ve dnech 12. až 14. října mistrovství České republiky smíšených družstev dorostu. Turnaj se odehrál v X aréně v Brně-Slatině. Kvalifikace v pátek 12. října a hlavní soutěž, za účasti osmi nejlepších týmů, od soboty 13. října. A hráči badmintonového klubu TJ Orlová-Lutyně mezi nejlepšími nechyběli.

V hlavní soutěži se představily týmy (pořadí podle nasazení) TJ Sokol Polabiny Pardubice, TJ Orlová-Lutyně, TJ Slovan Vesec, TJ Astra Praha, Sokol Radotín Meteor Praha a TJ Sokol Klimkovice. Ty byly doplněny o dva týmy, které zvítězily v kvalifikaci, a to: BO Chance a Badminton FSpS MU.

Hráči TJ Orlová-Lutyně byli nalosováni do skupiny "B" a našimi soupeři se stali: TJ Slovan Vesec, BO Chance a Badminton FSpS MU.

Výsledky našeho klubu ve skupině: TJ Orlová-Lutyně - BO Chance 6:1, TJ Orlová-Lutyně - TJ Slovan Vesec 4:3 a TJ Orlová-Lutyně- Badminton FSpS MU 5:2. Zajistili jsme si první místo ve skupině, druhá skončila TJ Slovan Vesec. Skupinu "A" vyhrál tým TJ Sokol Polabiny Pardubice, na druhém místě skončila TJ Astra Zahradní Město.

V nedělním semifinále jsme se utkali s druhým týmem skupiny „A“ což byla TJ Astra Zahradní Město. Druhou dvojici tvořily týmy TJ Sokol Polabiny Pardubice a TJ Slovan Vesec. Astru jsme jasně přehráli a zaslouženě postoupili do finále.

Výsledky SF: TJ Orlová-Lutyně - TJ Astra Zahradní Město 4:0, TJ Sokol Polabiny Pardubice - TJ Slovan Vesec 4:1.

Až ve finále jsme nestačili na největšího favorita celého turnaje, družstvo TJ Sokol Polabiny Pardubice, kterému jsme podlehli 2:4.