Pod peticí je už více než 7 400 podpisů

Chtěla bych touto cestou poděkovat občanům za podepisování petice na záchranu nemocnice. K dnešnímu dni už máme 7 400 podpisů. Petice je stále k dispozici na vrátnici orlovské nemocnice.

Dále bych chtěla vyzvat všechny zaměstnance, aby nepodléhali nátlaku a neodcházeli z nemocnice. Vše se děje účelově ve snaze orlovskou nemocnici personálně oslabit, a pak bude zcela jednoduché tuto nemocnici zavřít!

Stále je velký nedostatek zdravotnického personálu a bezpečně vím o plánu otevření samostatných oddělení (klinik) gastroenterologie, hepatologie a pankreatologie v našem regionu. Je nutné si uvědomit, že vybudování samostatného oddělení klade velké nároky na personální dovybavení!

DENISA STOLARCZYKOVÁ,
předsedkyně Základní odborové organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR, Nemocnice Orlová
(POZNÁMKA: Odboráři z orlovské nemocnice se chystají demonstrovat 11. září na mítinku v Praze!)

Datum zveřejnění/aktualizace: 27.8.2018