MŠ Ke Studánce prochází rekonstrukcí

V letních měsících prochází  MŠ Ke Studánce rozsáhlou rekonstrukcí. Náročná stavba bude dle smlouvy ukončena v polovině října. Část školky bude přesto k zahájení nového školního roku připravena. Vzhledem ke skutečnosti, že stavba bude pokračovat, přes všechna přijatá opatření se nejedná o prostředí vhodné a bezpečné pro ty nejmenší. Po pečlivém zvážení se vedení města rozhodlo  zajistit dětem  náhradní prostory v základní škole Ke Studánce a nechat stavařům prostor pro jejich práci. Město Orlová na letošní rekonstrukci školky  naváže v příštím roce novou zahradou s environmentální tématikou.

Důležité upozornění:

Provoz všech šesti tříd mateřské školy bude zahájen v pondělí 3. září 2019 v ZŠ Ke Studánce - vstup hlavním vchodem.  Informace o rozdělení dětí do jednotlivých tříd budou zveřejněny u vchodu do ZŠ Ke Studánce 1050 v týdnu od 27. srpna. Informace pro zákonné zástupce budou zveřejňovány i na www mateřské školy.

Datum zveřejnění/aktualizace: 21.8.2018