CESTOVÁNÍ PRO DĚTI AUTOBUSY ZDARMA

Rada města na své mimořádné schůzi 6. srpna schválila bezplatnou přepravu dětí od 6 do 15 let v rámci autobusové dopravy po městě Orlová a přilehlé Doubravě.

„Změny budou platné od 1. září 2018. Ročně to bude v částce 700-900 tisíc korun. Deklarovali jsme, že peníze z radaru půjdou na opravu chodníků a cest a částečně i na bezplatnou přepravu dětí,“ upřesnila místostarostka Petra Jenčmionková.

Podle prvních informací bude na základě profilu „Žáci od 6 let do dovršení 15 let věku“ na ODISku nahraná bezplatná 365denní dlouhodobá časová jízdenka pro tarifní oblast MĚSTO Orlová. Platnost profilu končí dnem 15. narozenin.

Profil je na kartu nahrán po předložení rodného listu dítěte, průkazu pojištěnce nebo OP nebo pasu rodiče pokud má v něm dítě uvedeno.

O případných změnách budeme informovat.

Datum zveřejnění/aktualizace: 8.8.2018