INFO o náhradní rodinné péči

Odbor sociální a zdravotní, oddělení sociálně-právní ochrany dětí ve spolupráci s Krajským úřadem Moravskoslezského kraje a pod záštitou místostarostky města Orlová Ing. Petry Jenčmionkové uspořádal 21. června v prostorách Městské knihovny Orlová besedu k problematice náhradní rodinné péče. Beseda se uskutečnila v rámci kampaně „Dejme dětem rodinu“ a byla zaměřena na propagaci náhradní rodinné péče. Posluchači měli možnost vyslechnout si nejen teoretické informace, ale také seznámit se s osobními zkušenostmi pěstounky na přechodnou dobu.

Pokud jste se nemohli besedy zúčastnit a máte zájem získat informace o náhradní rodinné péči, můžete se obrátit na odbor sociální a zdravotní, oddělení sociálně-právní ochrany dětí zdejšího úřadu, kde rádi poskytneme potřebné informace.

Datum zveřejnění/aktualizace: 12.7.2018