Veřejné projednávání strategického plánu rozvoje města

Začátkem ledna roku 2017 byl zahájen projekt s názvem „Orlová a Petřvald – řídíme strategicky a společně“(CZ.03.4.74/0.0/0.0/16_033/0002958). Cílem projektu je vytvoření nového strategického plánu rozvoje města Orlová na období 2017-2033. Pro tvorbu strategického plánu byla zřízena a Radou města Orlová jmenována Řídící skupina pro zpracování strategického plánu rozvoje města Orlová na období 2017-2033. V rámci jednání řídící skupiny, byly stanoveny problémové oblasti, kterými jsou:

·         Městská infrastruktura (doprava, životní prostředí, občanská vybavenost a bydlení)

·         Kvalita života ve městě (sport, kultura a volný čas)

·         Město a lidé (příliv a odliv obyvatel, sociální služby, vnímání a obraz města)

·         Bezpečnost ve městě (bezpečnost)

Při tvorbě analytické části strategického plánu byly vytvořeny 4 pracovní skupiny s 10 členy v každé z nich. Členové pracovních skupin se svými podněty a nápady podíleli na tvorbě návrhové části.

Dne 17.ledna 2018 od 15:00hod. proběhne ve výstavní síni domu Kultury města Orlová veřejné projednání Strategického plánu rozvoje města Orlová na období 2017-2033. Cílem jednání bude představení výstupu analytické části, SWOT analýzy a následné projednání návrhové a implementační části.

Srdečně Vás tímto zveme a těšíme se na Vaši účast.

Připojené dokumenty:

Dokument ke stažení DOCX [188.6KB]