DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA GYMNÁZIU A OBCHODNÍ AKADEMII V ORLOVÉ

Jsi žákem, žákyní 5. nebo 9. třídy základní školy? Máš chuť se vzdělávat v moderní střední škole? Baví Tě matematika, angličtina a další všeobecné předměty, nebo se chceš více zaměřit na ekonomické vědy, veřejnou správu, či informatiku a robotiku?

Pak pro Tebe pořádáme ve čtvrtek 30. listopadu 2017 od 12.30 do 17.30 hodin Den otevřených dveří.

V průběhu celého dopoledne zájemcům o studium a jejich rodičům, ale i široké veřejnosti nabízíme prohlídku našich jazykových laboratoří, přírodovědných odborných učeben, sportovních komplexů (sportovní hala s horolezeckou stěnou, gymnastický sál, posilovna, spinning), počítačových učeben zaměřených na robotiku. Dále vysvětlíme specifika studia jednotlivých studijních oborů, poinformujeme rodiče o přijímacím řízení, přípravných kurzech atd. Na Vaši návštěvu v hlavní budově školy (vedle Hypermarketu Albert) se těší zaměstnanci a žáci Gymnázia a Obchodní akademie v Orlové. Více na www.goa-orlova.cz nebo na www.facebok.com/goaorlova .

Pavel Kubínek, ředitel školy

Datum zveřejnění/aktualizace: 6.11.2017