Stavaři pokračují na parkovišti před městským úřadem

Stavba Humanizace a revitalizace centra města Orlová se potýká s několika komplikacemi. Na objektu náměstí stále pokračuji archeologické práce, u nich v důsledku deštivého počasí došlo ke zpoždění. Předpokládaný termín ukončení archeologických prací do konce května nebude dodržen a průzkum bude pokračovat až do 10. června.

Na náměstí práce archeologů blokují práci stavařů, a tak byly kapacity přesunuty na objekt bývalého parkoviště, které konečně trochu vyschlo, a mohou zde práce pokračovat. Zároveň byly zahájeny některé přeložky sítí. V současné době není harmonogram stavby dodržen a po ukončení  archeologického průzkumu se stavaři pokusí časovou ztrátu dohnat. Zda bude muset být celkový termín stavby posunut, se stanoví až na základě dalšího průběhu prací. Plánovaný termín uvolnění parkoviště před městským úřadem do konce roku by však mohl být dodržen.

Datum zveřejnění/aktualizace: 29.5.2017