Město nabízí k prodeji nalezená jízdní kola

Výzva

Město Orlová

nabízí k prodeji níže uvedené věci:

1. 49/2014 - jízdní kolo stříbrné zn. BUGNO GIANNI, výr. č. CJO111201431
  2. 50/2014 – modré jízdní kolo bez značky a výrobního čísla

Datum a hodina ukončení podávání nabídek: do 2.6.2017 v 13:00 hod.

Nabídky budou vyhodnoceny dne: 9.6.2017

Zájemce nabízející nejvyšší kupní cenu nabízené věci bude informován a vyzván k uzavření kupní smlouvy písemnou formou.

V případě zájmu je možno, po telefonické dohodě - tel.: 596 581 129 – Mária Borová, si nabízené věci prohlédnout a získat případné další informace vztahující se k nabízené věci.

Způsob podávání nabídek:

V případě zájmu o koupi některé z nabízených věcí, doručí zájemce písemnou nabídku v zalepené neporušené obálce na adresu: Městský úřad Orlová, Odbor vnitřních věcí a živnostenský úřad, Osvobození 796, 735 14 Orlová-Lutyně.

Obálka musí obsahovat:

·         označení věci, kterou chce zájemce koupit

·         nabízenou kupní cenu (číslicí i slovy)

·         jméno, příjmení a kontaktní adresu, případně další kontaktní údaje zájemce

Obálku zřetelně označit slovy: „NEOTVÍRAT“ s označením věci, kterou chce zájemce koupit

V případě, že zájemce chce koupit více z nabízených věcí, je třeba doručit příslušný počet obálek obsahujících jednotlivé věci zvlášť.

Upozornění pro zájemce:

·         NABÍZENÉ VĚCI BUDOU PRODÁNY ZA NEJVYŠŠÍ NABÍDNUTOU CENU

·         Chybně označené obálky nebo neúplně označené obálky budou vyřazeny

Datum zveřejnění/aktualizace: 11.5.2017