GRACIA ORLOVÁ odstartovala

To nejlepší z cyklistického nebe se sjelo do Orlové. První etapa mezinárodního cyklistického závodu žen odstartovala ve čtvrtek 27. dubna v Orlové a cílem ve Štramberku. Děvčata ujela rovných 110 km. Druhá etapa se jede v pátek 28. dubna v Lichnově. Startuje se v 11 hodin, cíl je po stovce kilometrů opět v Lichnově. V sobotu 29. dubna se závodnice dopoledne přesunou na třetí etapu do Havířova a odpoledne je čeká náročná čtvrtá etapa se startem v 15 hodin v Dětmarovicích a cílem na Visalajích.

Orlová se může těšit na nedělní okruhy ulicemi města. Startuje se v 10 hodin před Domem kultury města Orlové s cílem ve 13 hodin tamtéž, následovat bude vyhodnocení a předávání vavřínů pro nejlepší závodnice.

Upozorňujeme občany na nedělní omezení dopravy v centru města a problémy s parkováním. Věříme, že to naši občané pochopí a rádi přijdou závodnice povzbudit.

Datum zveřejnění/aktualizace: 28.4.2017