Zlatá svatba manželů Hudcových

V sobotu 18. února oslavili zlatou svatbu manželé Hudcovi z Orlové-Poruby. Eva se s Rudolfem seznámila před jednapadesáti lety na Starém náměstí v Orlové-Městě. Rudolfa tehdy zaujala krásná dívka s jiskrou v oku a Evě zase imponoval šarmantní a chytrý Rudolf. Svatba byla do roka a následovalo neuvěřitelných padesát let společného života.

Požádali jsme manžele Hudcovy o recept na takovéhoto krásné dlouholeté manželství. Sedmdesátiletá paní Eva nám prozradila: „Člověk se musí naučit jeden druhého respektovat, pochopit a vnitřně odpouštět.“ O tři roky starší pan Rudolf se smíchem dodal: „Řídili jsme se heslem „VYDRŽET!“

Oba manželé i po padesáti letech srší humorem, dobrou náladou a ze zlaté svatby, kterou jim zorganizovali jejich nejbližší, měli obrovskou radost. Přejme jim ještě spoustu let společného života, plného zdraví, radosti a pohody.

Datum zveřejnění/aktualizace: 23.2.2017