Upřesnění prezidentské návštěvy v Orlové

Ve středu 2. listopadu přijede do Orlové ve 14:15 hodin prezident republiky Miloš Zeman společně s hejtmanem Moravskoslezského kraje. V úvodu své návštěvy se setká s radními města a zástupci profesionálních i dobrovolných hasičů v Domě kultury města Orlové. Od 14:45 hodin proběhne neformální setkání prezidenta s občany na prostranství před domem kultury, kde by měl být i dostatečný prostor pro dotazy z řad veřejnosti. V 15:30 hodin pan prezident ukončí návštěvu našeho města a prezidentská kolona se přesune do Lázní Darkov.

Připomeňme, že se jedná o třetí prezidentskou návštěvu v historii Orlové. Ta první byla v roce 1930, kdy do našeho města zavítal T. G. Masaryk a po dlouhých 76 letech pak do Orlové přijel Václav Klaus.

Datum zveřejnění/aktualizace: 1.11.2016