POHYBEM ZA ZDRAVÍM - Orlováci, přijďte zažít příjemné nedělní odpoledne!

Vážení a milí Orlováci, přijďte již tuto neděli 18. září od 14 hodin do centra města. Přijďte se všichni společně projít, zaběhat nebo projet na kole podzimními ulicemi Orlové.

Vedení města a komise Zdravého města a Místní agendy 21 Vás všechny srdečně zvou k účasti na tradiční sportovně společenské akci „Pohybem za zdravím“, dříve nazývanou Orlovský běh za zdravím.

„Pohybem za zdravím“ se uskuteční v neděli 18. září. Prezence účastníků akce proběhne v době od 14 do 14,45 hodin ve vestibulu Domu kultury města Orlové. Pro účastníky budou připraveny tři trasy: běžecká, cyklistická a pěší. Slavnostní zahájení a start jednotlivých tratí bude v 15 hodin.

Každý startující obdrží u prezence účastnický list s dárkovými kupóny na bezplatné plavání, bruslení, slevy na tenisové kurty a další bonusy. V rámci doprovodného programu budou připraveny zábavné atrakce, nafukovací bludiště, skákací hrady, stánkový prodej a slosování cen s hodnotnými dárky.

Nedílnou součástí „Pohybu za zdravím“ je prezentace široké nabídky sociálních služeb ve městě Orlová.

Přijďte a zažijte s námi příjemné, pohybem a veselím naplněné nedělní odpoledne!

Ing. Tomáš Kuča,

starosta města