JIŽ 6. ROČNÍK SRAZU AUTO A MOTO VETERÁNŮ V ORLOVÉ

Spolek Václavka připravuje letošní sraz historických automobilů a motocyklů na neděli 18. září. Místem uspořádání bude Staré náměstí v Orlové-Městě. Příjezd účastníků plánujeme do 10 hodin, do 11 hodin budou veteráni k dispozici divákům. Pak bude následovat okružní jízda přes Orlovou-Porubu se zastávkou na parkovišti u letního kina v Orlové-Lutyni, v době od 11,30 do 12 hodin. Poté se kolona vrátí na Staré náměstí v Orlové-Městě, přičemž trasa povede kolem Nemocnice v Orlové-Lutyni. Po příjezdu na náměstí se mohou účastníci zúčastnit jízdy zručnosti na Meteoru a doprovodných soutěží. Následně proběhne vyhodnocení a ukončení srazu.

Parkoviště pro diváky bude u Mateřské školy nad náměstím v Orlové-Městě a částečně i v prostoru Meteoru.

Srdečně zve Spolek Václavka

Datum zveřejnění/aktualizace: 9.9.2016