17. celoměstský Den dětí, aneb přijel k nám cirkus

Město Orlová a komise pro děti a mládež pořádá ve středu 01. června již 17. ročník celoměstského Dne dětí, který proběhne v areálu Letního kina.

Již od 14 hodin začnou vítat dětské účastníky dovednostní stanoviště, které zajišťují orlovské spolky a sportovní kluby.

Dále pak v 16 hod na podiu vypukne zábavný program, který bude naplněn cirkusovou tématikou. Klauni, žongléři i akrobaté budou letos bavit přítomné účastníky.

Děti se mohou opět těšit na malování na obličej, skákací atrakce, kolotoče, bublinovou školkou, jízdu na poníkovi a mnoho dalšího.

Město Orlová zve co nejsrdečněji všechny děti a jejich rodiče k účasti na těchto oslavách.

Program:

14:00 – 16:30             Dovednostní soutěže v lesoparku (drobné odměny pro účastníky)

16:00                          Slavnostní zahájení

16:05 – 18:30             Zábavné vystoupení na pódiu