Do Rychvaldu přes Zátiší neprojedete!

Komunikace Zátiší v Orlové-Porubě zůstala po vybudování splaškové kanalizace plná děr. Vadilo to nejen tamním obyvatelům, ale i projíždějícím řidičům.

Její zhruba desetitýdenní oprava začala v minulém týdnu a bude probíhat v několika etapách, při nichž je vyloučena doprava. Výjimkou jsou autobusy místní a příměstské hromadné dopravy, záchranáři, hasiči a lidé bydlící na Zátiší. Průjezd staveništěm, kde jsou instalovány semafory, kontrolují policisté i strážníci.

Realizace stavby bude probíhat v několika etapách, začátek úseku je na konci bližším k čističce odpadních vod a bude pokračovat směrem k Orlové-Lutyni. Prvním úsekem je pravá strana komunikace v délce cca 700 m (10 dní, pokládka obruby), poté druhá levá strana stejného úseku (25 dní, obruba s asfaltem) s dokončením etapy č. 3 - asfaltu na prvním úseku (5 dnů).

Dále budou provedeny dvě etapy mezi restaurací a křižovatkou s ul. K Rybníku - 4. část
a ve směru z Orlové 5. část, každá cca 14 dní.

Datum zveřejnění/aktualizace: 26.4.2016