Vyhlášení dotačních programů na podporu projektů zaměřených na zdravý životní styl občanů města v rámci Zdravého města a místní Agendy 21

Odbor školství, kultury a sportu informuje zájemce o dotace v projektu Zdravého města a místní Agendy 21, že Rada města Orlové dne 24.02.2016, usnesením č. 860/22,  schválila dotační program č. 6/2016 - Podpora projektů zaměřených na zdravý životní styl občanů města v rámci Zdravého města a místní Agendy 21.

Cíl:    Podpora realizace aktivit/akcí (dále jen projektů) zaměřených na podporu zdravého životního stylu občanů, podporu pohybových aktivit, duševního zdraví, podporující zdraví. Projekty, které zajímavou formou informují občany o tom, jak správně pečovat o své zdraví, jak je možné předcházet zdravotním potížím a zároveň jim také nabídnout aktivity, které mohou dlouhodobě přispívat k jejich fyzické i duševní pohodě.

Účel: Podpora projektů, které mají svou tradici, projektů nových či méně známých, které svým zaměřením obohatí zdravý životní styl občanů města Orlová.

Znění výzvy k dotačnímu programů naleznete níže v příloze tohoto článku.

Formuláře k jednotlivým dotačním programům naleznete na webových stránkách města Orlové v sekci „Radnice“ – „Dotace“ – „Program č. 6/2016“

Podrobnější informace o dotačním programu, vyplňování žádosti o dotaci či vyúčtování sdělí Odbor školství, kultury a sportu Městského úřadu Orlová, Osvobození 796, 735 14 Orlová-Lutyně

Kontakt:

Ing. Michal Kozák

koordinátor zdravého města, sport
tel.: 596 581 360
e-mail: michal.kozak@muor.cz

Zveřejněno na úřední desce dne 02.03.2016.

Připojené dokumenty:

Dokument ke stažení PDF [222.6KB]