Soutěž Kvetoucí Orlová 2015 vyhlášena!

Opět se sešel rok s rokem a město vyhlašuje nový, již 18. ročník soutěže pod názvem „Kvetoucí Orlová 2015 – rozkvetlý balkon, okno, pak zahrada u rodinného domu a okolí před bytovými domy“. Soutěž se koná pod záštitou Zdravého města Orlová a odboru životního prostředí.

„Letošní jaro přišlo poměrně brzy a první zájemci o tuto soutěž se začínají objevovat. Těšíme se na všechny účastníky a máme radost z každé aktivity. Majitelé kvetoucích zahrad u rodinných domků vyzýváme k přihlášení nebo upozornění na pěkné úpravy v okolí. Soukromé zahrady totiž nejsou zdaleka běžně přístupné, což silně omezuje práci komise,“ popisuje Květoslava Vítová z ochrany přírody odboru životního prostředí.

„Letošní uzávěrka soutěže je 31. července. Oceníme výzdobu a určíme pořadí soutěžících,“ podotýká Vítová. My jen doplňujeme – ozvěte se paní Vítové, sdělte jí své návrhy a poznatky. Volejte tedy MěÚ Orlová, odbor životního prostředí, K. Vítová, tel. 596 581 721.

Datum zveřejnění/aktualizace: 13.5.2015