Místopředseda vlády a ministr financí k novému náměstí

Poslanec Parlamentu České republiky a zastupitel města Orlové Ing. Josef HÁJEK informuje veřejnost o svých aktivitách, týkajících se problematiky rekonstrukce náměstí. V příloze najdete  vyjádření Ministerstva financí ČR, které obdržel 19. března, a to na základě svého dopisu ministru financí z ledna t.r.

„Z následného  jednání s profesními pracovníky Ministerstva financí - odboru č.45 "Realizace ekologických závazků vzniklých při privatizaci" jsem obdržel informaci,  že  harmonogram zadávání veřejné zakázky pro realizaci výběrového řízení bude MF zpracován ve 3.čtvrtletí tohoto roku. V této souvislosti bych chtěl také poděkovat panu starostovi Ing. Tomáši Kučovi, který rovněž vyvíjí maximální úsilí ke zdárnému zahájení pro naše město tak důležité akce, kterou humanizace centra Orlové bezesporu je,“ podotýká Josef Hájek.

Připojené dokumenty:

Dokument ke stažení JPG [3.7MB]