Úplné omezení provozu na ul.Zátiší, Orlová - Poruba

V souvislosti s prováděním dokončovacích prací na stavbě „Odkanalizování okrajových částí města Orlové“ bude na ulici Zátiší v Orlové-Porubě omezen provoz pro automobilovou dopravu.Úplná uzavírka provozu na ul. Zátiší bude zahájena v pondělí 11. listopadu 2013 v 7,15 hodin a ukončena v neděli 17. listopadu v 18,15 hodin.

Tato uzavírka bude každý večer přerušena, a proto od večera od 18,15 hodin do rána následujícího dne do 7,15 hodin bude umožněn průjezd autobusové dopravě a vozidlům dopravní obsluhy (pozn. omezení průjezdu ul.Zátiší mimo bus a dopravní obsluhu je nadále v platnosti).

Objížďka bude vyznačena příslušným dopravním značením. Bude vedena po ul. Slezské a Těšínské a zpět.

Průchod pro pěší zůstane zachován.

Autobusové zastávky „Zátiší“, „Čistící stanice“ a Kulturní dům“ budou po dobu trvání uzavírky zrušeny. Autobusy dopravce ČSAD Karviná budou zastavovat na zastávce „Fojtství“ a „rest.Horník“ a autobusy Arriva (dříve Veolia)  budou zastavovat na zastávce „Fojtství“ . Informace o změnách v dopravě budou uvedeny na autobusových zastávkách, v autobusech a informace rovněž poskytnou řidiči autobusů.

Odbor dopravy Městského úřadu Orlová

Datum zveřejnění/aktualizace: 6.11.2013