Uzavírka - Masarykova třída

Dne 27. dubna 2013 od 12,00 hod. do 18,00 hod. bude omezen provoz na Masarykově třídě, a to mezi okružními křižovatkami č. 3 a 4. V jízdním pruhu ve směru od býv. "Mototechny" k poště nebude možné projet žádným motorovým vozidlem. Tento úsek bude úplně uzavřen z důvodu výstavby trafostanice u budovy městského úřadu.
Objížďka bude vyznačena dopravním značením. Doprava bude vedena přes Orlovou - Město, po ul. Dr. M. Tyrše, 17. listopadu.
Autobusová doprava a vozidla záchranných sborů budou pouštěna pracovníky firmy do protisměru, tj. do jízdního pruhu, který je bliž k Hypermarketu Albert.
Nebude zde však  umožněn ani nástup ani výstup cestujících, autobusová zastávka Orlová, Lutyně, pošta  ve směru od Mototechny na aut. stanoviště  bude po dobu provádění prací zrušena.

Odbor dopravy

Datum zveřejnění/aktualizace: 17.4.2013