Oprava železničního přejezdu - Staré náměstí, Orlová-Město

Ve dnech 14. a 15. dubna 2013 bude společnost AWT a.s., opravovat železniční přejezd přes ul. Klášterní v Orlové-Městě (ten ,,horní"). Práce budou zahájeny v neděli 14. dubna 2013 v 7,00 hodin a ukončeny až v pondělí 15. dubna 2013 v 18,00 hod.
Vozidlem nebude proto možné se dostat ze Starého náměstí na ul. Ostravskou. Příslušným dopravním značením bude vyznačena objížďka. Z náměstí na Ostravskou bude vedena doprava po ul. Nádražní, Slezské kolem rest. Horník na Ostravskou, a naopak.
Pro pěší bude přichystán provizorní přechod přes koleje. Autobusová zastávka MHD ,,Staré náměstí" bude po tyto dva dny přesunuta ke ,,Klášteru", a autobusová zastávka MHD ,,Fučík 5" bude přesunuta na ul. Těšínskou před ubytovnu.

Datum zveřejnění/aktualizace: 15.4.2013