DDM - LETNÍ TÁBORY NAPLNO, ZÁROVEŇ V POHODĚ A S ÚSMĚVEM

Kolektiv pracovníků DDM Orlová, MC Bejbáček a Klubu Spirála připravil pro děti na letní prázdniny 18 táborů s více jak 430 účastníky.

U nás si mohli rodiče, potažmo děti zvolit ten, který dětem vyhovoval nejvíce. Jednalo se         o výjezdové tábory, příměstské tábory jak všeobecné, tak taneční, přírodovědné a poznávací. Pro nejmenší to pak byly Miniškoličky.

Program táborů tradičně koncipujeme tak, aby byly všechny dny prožité naplno, plné zábavy, překvapení a dobrodružství. Rovněž naši „poznávací značkou“ na táborech je spousta výletů. Dětem tak nabízíme i spoustu poznání, maximum zážitků, aby se na tábory mohly těšit.

Letos jsme byli například v Dinoparku a ZOO Parku Vyškov, Dreamy Parku Ochaby a ZOO Katowice v Polsku, Zámek a ZOO Bojnice – Slovensko, Hukvaldy, Zbrašovské Aragonitové jestyně, Stezka Valaška, Vagonářské muzeum Studénka, Zámek Frýdek, Kravaře, Archeopark Chotěbuz, Planetárium Ostrava, Zábavné parky Skalka, Žirafa a mnoho dalšího. Děti si s námi tábory užívaly a věříme, že tábory se staly skvělou a nezapomenutelnou části prázdnin.

Děti, které zůstávaly ve městě, mohly denně navštěvovat zahradu Klubu Spirála, kde se vyřádily na hřištích, průlezkách a užily si sportovní náčiní, hry a připravený program.

A věřte, že se již všichni těšíme na další prázdniny, na setkání s vámi.

 

Jana Šertlerová


Datum zveřejnění/aktualizace: 30.8.2023

Zpět na výpis