ZŠ Mládí - Úspěšná reprezentace školy i města v Polsku

Ve čtvrtek 27. dubna se vybraní žáci ZŠ Mládí vydali do partnerského města Rydultowy, účastnit se štafetových závodů v rámci Memoriálu Margicioka a Halaczka.

Celý den se nesl ve velmi veselém duchu, kluci si jeli závod přímo užít a byl pro ně sladkou odměnou po úspěšném, náročnějším fotbalovém turnaji. Sestavili jsme 2 štafety z ročníků narození 2008 a 2009. Jednomu z týmů se podařilo porazit tak velkopočetnou kategorii a ve vzdáleném Polsku. Štafeta ve složení Honza H., Martin O., Maty B. a Kuba S.  si vyběhla krásné stříbro. Náš druhý tým také běžel skvěle, ale na bednu to tentokrát nebylo.

Děkujeme klukům za tak vzornou reprezentaci školy, ale i města Orlová. Gratulujeme jim k úspěchu a dalšímu poháru. Jen tak dál, jsme na vás pyšní.

Mgr. Gabriela Poláchová

učitelka Tv