Dopravní soutěž mladých cyklistů

Dne 18. 5. 2022 se konalo na ZŠ K. Dvořáčka městské kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. V letošním roce soutěžilo 6 družstev kategorie starších žáků a 8 družstev žáků mladších. Závod samotný byl složen ze tří disciplín, a to jízdy zručnosti, testů silničního provozu a zdravovědy. Jednotlivá družstva byla složena vždy ze dvou chlapců a dvou dívek. Vítězové jednotlivých kategorií postupují do okresního kola, které se koná 25. 5. v Bohumíně na dopravním hřišti. No a jak to letos vlastně dopadlo?

Kategorie I.(žáci 5.,6.tříd): 1. místo ZŠ K. Dvořáčka; 2. místo ZŠ Školní Petřvald; 3. místo ZŠ Mládí

Kategorie II.(žáci 7.-9.tříd): 1. místo ZŠ K. Dvořáčka;  2. místo ZŠ ZŠ Školní Petřvald, 3. místo ZŠ Ke Studánce

V kategorii jednotlivců to tentokrát vyhrály děvčata: 1. místo v kategorii mladších žáků – Laura Pilchová (ZŠ K. Dvořáčka); 1. místo v kategorii starších žáků – Natálie Pipreková (ZŠ K. Dvořáčka)

Vítězům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v kole okresním.

Mgr. Z. Nowak, ředitel školy

Datum zveřejnění/aktualizace: 19.5.2022