Spolupráce ZŠ Mládí a SŠTO v Havířově v době distanční výuky

 

V únoru naši školu oslovila Střední škola technických oborů v Havířově jako dlouholeté partnery se zajímavou a poučnou online soutěží spojenou s prezentací oborů a aktivit střední školy. Tímto se střední škola snaží oslovit potenciální zájemce z řad našich žáků o studium na střední škole.

Soutěže se účastnily i některé základní školy v Orlové. Žákům na školní emailovou adresu byl odeslán odkaz k online soutěži. Naši žáci tuto online soutěž uvítali a vyzkoušeli si své znalosti. Poté, co uběhl termín, se hra uzavřela, na email přišly výsledky.

Bylo pro nás milým překvapením, že na prvním místě se umístil žák osmého ročníku Vojtěch Szturc, který byl na 89 procent úspěšný, a na druhém místě skončil Pavel Mudroch z devátého ročníku, který dosáhl 78 procent. Žáci byli odměněni dárky, které věnovala střední škola technických oborů. Děkujeme a výhercům gratulujeme.

 

Mgr. Lucie Walová,

výchovná poradkyně ZŠ Mládí

 

 


Datum zveřejnění/aktualizace: 1.6.2021

Zpět na výpis