ZŠ K. Dvořáčka 1230 - Ať si ho užijí co nejdéle

Na Základní škole K. Dvořáčka se během nouzového stavu a v období hlavních prázdnin udělalo spoustu práce na zkvalitnění školního prostředí pro naše žáky. Podařilo se nám vybavit 4 třídy novými tabulemi, rekonstruovat toalety na 2. stupni, rekonstruovat podhledy ve školní jídelně, vybavit novým nábytkem třídu pro prvňáčky, zakoupit nové interaktivní tabule. Koupili jsme nové katedry pro třídní učitele a ve školní družině jsme vybavili jedno oddělení novým nábytkem, kobercem a interaktivní tabulí. Samozřejmostí je nová malba kmenových tříd.

V současné nelehké době je naším velkým přáním, ať si to všechno naši žáci užijí co možná nejdéle.

 

                                                                                                                                                             Mgr. Zdeněk Nowak, ředitel

 

 


Datum zveřejnění/aktualizace: 21.9.2020

Zpět na výpis