ZŠ Ke Studánce - Orlovská veverka

Orlovská veverka 2020  - soutěž ve šplhu

Před jarními prázdninami na ZŠ Ke Studánce 1050 proběhla tak jako každoročně soutěž ve šplhu s názvem Orlovská veverka.  Žáci orlovských škol a okolních obcí z 1. stupně odstartovali soutěž už v 8 hodin. Chlapci a dívky 2. stupně pokračovali v soutěži od 10 hodin. Kromě rozhodčích a časoměřičů, kteří byli vybrání z řad učitelů ze všech škol, se role  sportovního komentátora ujal ředitel  pořádající školy Mgr. Milan Fus.  Vyhodnocení soutěže a předání diplomů, medailí a sladkých odměn se zhostila paní Lenka Vargová z DDM Orlová, která také předala pohár vítězné škole. A jak vše dopadlo?  Absolutním vítězem a pohár si nakonec převzala ZŠ Rychvald, na druhém místě skončila ZŠ Mládí Orlová a na třetím místě se umístila pořádající škola ZŠ Ke Studánce Orlová. Nejlepšího času mezi chlapci dosáhl žák 9.třídy ze ZŠ Petřvald Otakar ŠOCH fantastických 2,71 sekundy, mezi děvčaty to byla Žaneta RUSNYAKOVÁ, žákyně 8.třídy ze ZŠ Rychvald, která šplh zvládla za 4,41 sekundy. Chlapci to je čas, neměli byste více trénovat?  Celá sportovní soutěž byla  zážitkem nejen pro účastníky, ale i diváky soutěže, zkrátka fantastická atmosféra plná emocí. Více už napoví o atmosféře fotoreportáž ze soutěže.