MŠ Karla Dvořáčka - Plavecká soutěž měst

Malí plaváčci z MŠ K. Dvořáčka podpořili Orlovou

Na naší MŠ rádi soutěžíme, sportujeme a také plaveme. A tak jsme se těšili na plaveckou soutěž měst, která se konala 2.10.2019.

Hned 16 šikovných dětí z naší školky startovalo a soutěžilo v plavecké disciplíně na 100 metrů volným stylem.
Pro děti to byl velmi náročný úkol, ale pomohli nám paní učitelky i někteří rodiče a babičky a tímto jim velmi děkujeme. Naše S. Kaduchová byla nejmladší účastnicí v kategorii žen, pětiletý J. Grutman vyplaval 3. místo v kategorii mužů ve věku 0 – 7 let.

Ve vodě jsme mohli využít i různé plavecké pomůcky a bojovali jsme, aby Orlová vyhrála. Snad se to podaří.

Soutěž podpořili i zaměstnanci MŠ, kterých startovalo také 16.
Paní učitelka Z. Dymanusová si ve své věkové kategorii vyplavala nádherné 1. místo, paní kuchařka M. Makulová zase 3. místo. I zcela nová posila našeho pedagogického sboru paní učitelka H. Borošová se nenechala zahanbit a podařilo se jí doplavat ve své věkové kategorii jako čtvrtá.

Za článek: Mgr. Jana Valošková