ZŠ Ke Studánce 1050 - URSUS D. Lomná

Zážitkový výlet dětí naší školy do centra URSUS v Dolní Lomné.

V pátek 13. září 2019 se děti naší školy vypravily na naučný výlet do Dolní Lomné. Cílem bylo zážitkové centrum URSUS. Čtyřicet dětí z třetích, čtvrtých a pátých tříd se určitě měly na co těšit. Po příjezdu byly rozděleny do dvou skupin a celé dopoledne se věnovaly dokonale připraveným přírodovědným aktivitám. Přednáška s živými ukázkami beskydské fauny prostřídala krásně připravená expozice chráněné oblasti celého regionu. Velkým zážitkem bylo 3D kino, kde děti viděly nádherný propagační pořad o Beskydech. Celý program byl ukončen pobytem na přírodovědné zahradě, která vyzkoušela, jak jejich sportovní, tak přírodovědné schopnosti. Děkujeme vedení školy a našemu městu Orlová za nádherné dopoledne.

Mgr. Martin Ošelda a Jana Kuzníková

Akce byla realizována a plně hrazena z projektu MAP II - ORP ORLOVÁ,  CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0009482

 


Datum zveřejnění/aktualizace: 20.9.2019

Zpět na výpis