ZŠ Ke Studánce 1050 - Sbírka pro psí útulek

 
V dubnu probíhala na naší škole sbírka pro psí útulky. Tuto akci pořádal Dům Dětí a Mládeže Orlová a naše škola se také zúčastnila. Sbírala se stará vodítka, deky, hračky, granule, oblečky, pamlsky atd. S touto akcí byla na naší škole spojena i soutěž, která třída přinese nejvíce věcí pro pejsky. Na prvních třech místech se umístily třídy z prvního stupně a to na 1. místě 4.B, na 2. místě 2.A a na 3. místě 4.A. Také chceme pochválit 6.A, jelikož z druhého stupně nasbírala nejvíce věcí.
 
Nasbírané věci si už převzal Dům Dětí a Mládeže Orlová a ten se postará o to, aby tyto věci byly dovezené do blízkých psích útulků. Všem třídám, které se této akce zúčastnily, moc děkujeme.
 
Za žákovskou radu Daniel Orel, žák 8.A

Datum zveřejnění/aktualizace: 4.5.2017

Zpět na výpis