ZŠ Mládí 726 - Malý školní ples

Ve čtvrtek 2. února 2017 se na ZŠ Mládí uskutečnil již 10. ročník školního plesu pro žáky 8. a 9. ročníku a bývalé absolventy naší školy.  Na ples opět dorazili krásně oblečení mladí pánové a načesané a nalíčené slečny v nádherných róbách – ne ti puberťáci v mikinách, kteří před chvílí opustili lavice ve třídě. Každoročně se na organizaci podílela žákovská samospráva, vybraní rodiče z výboru SRPŠ a celý pedagogický sbor.

Součástí programu byla zábava a tanec, soutěže a opravdu bohatá tombola, o kterou se nám, ostatně jako vždycky, postarali naši učitelé. Mohli jsme si také zakoupit něco dobrého sladkého i slaného na zub. Velký úspěch měl i tradiční fotokoutek, kde se každý snažil zaujmout tu nej nej pozici a mít tak hezkou vzpomínku.

Akce se vydařila, bavili se nejen žáci, ale i přítomní učitelé, všichni jsme si to moc užili. Jsme rádi, že naše škola nezapomíná na relax a odreagování se od všedních školních povinností. S radostí jsme se pak rozešli na páteční pololetní prázdniny.

                Děkujeme všem organizátorům, účastníkům a sponzorům. Už se těšíme na příští rok!!!

Filip Balko,

žák IX.A, ZŠ Mládí Orlová


Datum zveřejnění/aktualizace: 15.2.2017

Zpět na výpis