MSK STARTUJE

STARTUJEME !!!
Město Orlová založilo v závěru roku 2016 novou příspěvkovou organizaci Městský sportovní klub Orlová (MSK). Účelem MSK je zajištění kvalitní nabídky volnočasových aktivit pro děti ve všech věkových kategoriích s důrazem na sportovní činnost.


Dlouhá administrativní část zřízení MSK se již pomalu chýlí k závěru a konečně začínáme se sportovní činností. V současné době se nám podařilo nastartovat činnost oddílů juda a baseballu. Stále pokračujeme ve snaze rozšíření různorodých sportovních disciplín, abychom představili nejpestřejší nabídku sportu pod jednou organizací.

Záměrem MSK je propojit všestrannou přípravu dětí a mládeže pro jejich budoucí rozvoj ať již ve sportovní činnosti nebo životě samotném. Kvalifikovaná trenérská základna, kvalitní sportovní vybavení a především prioritní zájem o práci s dětmi a mládeží - takto vypadá vize MSK. Dalšími připravovanými aktivitami jsou odborné tělovýchovné a volnočasové kurzy pro širokou veřejnost - zdokonalovací kurzy plavání, běhání, silových tréninků, aerobiku, jógy a spousty dalších. Informace k naší činnosti budeme stále aktualizovat.

Ing. Michal KozákPřipojené dokumenty:

Dokument ke stažení PDF [2.4MB]

Datum zveřejnění/aktualizace: 13.2.2017

Zpět na výpis