ZŠ K e Studánce 1050 - Soutěž ve šplhu

Mrštná veverka – soutěž ve šplhu

V pátek 10. února proběhla v tělocvičnách naší školy soutěž žáků ZŠ ve šplhu na tyči. Kromě orlovských škol přijeli žáci i z okolních obcí – z Petřvaldu, Rychvaldu a Doubravy. Nejrychlejší žáci ve své kategorii byli odměněni medailemi a sladkostmi. Pohárem byly obdařeny také nejúspěšnější školy v kategorii I. stupeň a II. stupeň. Zdařilou soutěž zaštítil DDM Orlová. Poděkování patří všem, kteří pomáhali s organizací soutěže a samozřejmě reprezentantům!

Zde jsou výsledky našich žáků:

ročník

Jakub Kubánek

Karolína Matochová

2.

V hodnocení škol jsme v kategorii I. stupeň zvítězili, II. stupeň nebyl hodnocen – nekompletní družstvo.

Mgr. Milan Fus

Datum zveřejnění/aktualizace: 13.2.2017