ZŠ Ke Studánce 1050 - Sálová kopaná: vítězství v městském kole starších žáků

V průběhu minulého týdne se uskutečnily dva městské turnaje v sálové kopané ve sportovní hale GOA Orlová. Soupeření mladších i starší žáků byla velmi kvalitní podívaná. Našim mladším žákům chybělo trochu štěstí v koncovce, a to rozhodlo o jejich celkově 5. umístění v turnaji. I když jejich umístění letos nebylo úspěšné, o to více jim budeme držet palce příště.

Naopak našim starším žákům se podařilo v silné konkurenci 8 družstev vyhrát. Těm naopak štěstěna přála, zejména ve dvou posledních penaltových rozstřelech. Chlapcům gratulujeme za jejich vynikající výkon jak po fyzické, technické, ale i té taktické stránce.

Za kabinet TV Mgr. Robert Kaleta

Mladší žáci: Motloch J., Zawadzki J., Kováčik P., Rylko M., Mlýnek M., Fiurášek D., Krutiok A., Smejkal L.

Starší žáci: Buda D., Ogrocki R., Vomastek M., Truhlář F., Lalik M., Fojtík P., Peterka K., Kellner R.

Mgr. Robert Kaleta učitel, ICT koordinátor

ZŠ Ke Studánce 1050, Orlová