Zastupitelstvo města

Bjalončíková Pavla Mgr.

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: "Volím Orlovou"
Rok narození: 1965
Email: pavla.bjaloncikova@muor.cz

Brzyszkowská Lenka

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: ANO 2011
Rok narození: 1976
Email: lenka.brzyszkowska@muor.cz

Chlubna Miroslav Mgr.

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: Koalice politických hnutí NEZÁVISLÍ a Změna pro lidi
Rok narození: 1974
Email: miroslav.chlubna@muor.cz

Chobot Stanislav Ing.

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: ANO 2011
Rok narození: 1961
E-mail: stanislav.chobot@muor.cz

Chwajol Bohuslav doc. MUDr. CSc.

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
Rok narození: 1944
Email: bohuslav.chwajol@muor.cz

Dendis Pavel Ing.

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: nezařazen
Rok narození: 1979
Email: pavel.dendis@muor.cz

Elíz Vladimír

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: nezařazen
Rok narození: 1961
Email: vladimir.eliz@muor.cz

Firla Lumír

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: Koalice politických hnutí NEZÁVISLÍ a Změna pro lidi
Rok narození: 1951
Email: lumir.firla@muor.cz

Galia Roman Mgr. Bc.

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: Česká strana sociálně demokratická
Rok narození: 1974
Email: roman.galia@muor.cz

Hájek Josef Ing.

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: ANO 2011
Rok narození: 1956
Email: josef.hajek@muor.cz

Hrdina Petr Ing.

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: ANO 2011
Rok narození: 1962
Email: petr.hrdina@muor.cz

Jenčmionková Petra Ing.

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: ANO 2011
Rok narození: 1983
Email: petra.jencmionkova@muor.cz

Kafka Václav doc. Ing. CSc.

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: Koalice politických hnutí NEZÁVISLÍ a Změna pro lidi
Rok narození: 1942
Email: vaclav.kafka@muor.cz

Kasaj Stanislav Ing.

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: ANO 2011
Rok narození: 1959
Email: stanislav.kasaj@muor.cz

Kawecki Ondřej Bc.

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: Koalice politických hnutí NEZÁVISLÍ a Změna pro lidi
Rok narození: 1995
Email: ondrej.kawecki@muor.cz

Klimša Josef Ing.

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: ANO 2011
Rok narození: 1951
E-mail:  josef.klimsa@muor.cz

Koláček Miroslav

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: Komunistická strana Čech a Moravy
Rok narození: 1950
Email: miroslav.kolacek@muor.cz

Koláček Petr

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: Komunistická strana Čech a Moravy
Rok narození: 1974
Email: petr.kolacek@muor.cz

Kubalová Naděžda Bc.

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: "Volím Orlovou"
Rok narození: 1958
Email: nadezda.kubalova@muor.cz

Kuča Tomáš Ing.

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: Česká strana sociálně demokratická
Rok narození: 1970
Email: tomas.kuca@muor.cz

Owczarzy Roman

Funkce: Člen zastupitelstva města
Volební strana: nezařazen
Rok narození: 1968
Email: roman.owczarzy@muor.cz

Strana: 1 2