MěÚ Orlová, odbor dopravy, veřejná vyhláška-OOP č. 73/2026-PDZ-silnice III/47214 v rámci akce Odstřel věže ČSA 3, Karviná - objízdná trasa termín 23.09.2026 v době od 07:00-12:00 hod

MěÚ Orlová, odbor dopravy, veřejná vyhláška-OOP č. 73/2026-PDZ-silnice III/47214 v rámci akce Odstřel věže ČSA 3, Karviná - objízdná trasa termín 23.09.2026 v době od 07:00-12:00 hod

Kategorie:Povinně zveřejňované informace
Datum vyvěšení:4.9.2026
Datum snětí:20.9.2026
Číslo jednací:MUOR 94299/2026
Zdroj:odbor dopravy


Připojené dokumenty:

ext. dopis meu Dot. S. Dokument PDF [192 KB]
situace objízdná trasa - odstřel věže PDF [364 KB]

Zpět na výpis