MěÚ Orlová, odbor dopravy, veřejná vyhláška - OOP č. 72/2026-PDZ- místní komunikace Pod Ujalou č.23c Doubrava u Orlové v rámci stavby Sanace části MK v termínu od 01.10.2026 - 16.11.2026

MěÚ Orlová, odbor dopravy, veřejná vyhláška - OOP č. 72/2026-PDZ- místní komunikace Pod Ujalou č.23c Doubrava u Orlové v rámci stavby Sanace části MK v termínu od 01.10.2026 - 16.11.2026

Kategorie:Povinně zveřejňované informace
Datum vyvěšení:31.8.2026
Datum snětí:16.9.2026
Číslo jednací:MUOR 93300/2026
Zdroj:odbor dopravy


Připojené dokumenty:

ext. dopis meu Dot. S. Dokument PDF [194 KB]
PDZ Diamo MK 23cDoubrava PDF [372 KB]

Zpět na výpis