71/1 usnesení Rady města Orlová

U s n e s e n í

z 71/1. zasedání Rady města Orlová, konané dne 14.12.2005 v 7.45 hod.
v estrádním sále DKMO  v Orlové - Lutyni

2086/71/1       Program 71/1. zasedání Rady města, konaného dne 14.12. 2005

Rada města Orlová

s c h v a l u j e

program 71/1. zasedání Rady města Orlové, konaného dne 14.12.2005 ve znění :

2.1. Delegovaných člena za Město Orlová do společné komise SMO m. a.s. a Města Orlová pro výběr dodavatele stavby „Rekonstrukce krytého bazénu v Orlové – Lutyni“

2087/71/1       Delegovaných člena za Město Orlová do společné komise SMO m. a.s. a Města Orlová pro výběr dodavatele stavby „Rekonstrukce krytého bazénu v Orlové – Lutyni“

Rada města Orlová

d e l e g u j e

p.Svatavu Horáčkovou

jako člena do  společné komise SMO m. a.s. a Města Orlová pro výběr dodavatele stavby „Rekonstrukce krytého bazénu v Orlové – Lutyni“

2088/71/1       Rada města Orlová
projednala bez přijetí usnesení :

JUDr.Farana :

-     informoval o akci občanského sdružení VIVAT, která byla připravena k otázkám rozpočtu dne 12.12.2005.

-     informoval o schůzce vedení města s občany z Orlové-Poruby k současné situaci v této lokalitě. Informoval občany o připravovaných opatřeních

Ing.Troják :

-     informoval o stanovisku klubu HZPO k problematice návrhu rozpočtu

JUDr.Vladimír Farana                                    PaedDr.Radislav Mojžíšek

starosta města                                                místostarosta města

Připojené dokumenty:

Dokument ke stažení DOC [24.5KB]