Stezka pro chodce a cyklisty na ul. Kpt. Jaroše a Mládí, Orlová-Lutyně

Město Orlová získalo dotaci ze Státního fondu dopravní infrastruktury :

Název projektu :           Stezka pro chodce a cyklisty na ul. Kpt. Jaroše a Mládí, Orlová-Lutyně

ISPROFOND :              5818510057

Program :                      Financování výstavby nebo oprav cyklistických stezek nebo zřizování jízdních pruhů pro cyklisty

Popis projektu a jeho výstupy :

V rámci projektu dojde k rekosntrukci stávající společné stezky pro chodce a cyklisty na ul. Mládí v Orlové-Lutyni. Nově je navržen společný pěší a cyklistický provoz v jednom prostoru, s obousměrným provozem o šířce 4 m, s betonovým, dlážděným krytem délky 300 m, s doplněním hmatových prvků a novým značením. Stezka je součástí cyklistické stezky trasy E, která propojuje jednotlivé trasy na území města.

Celkové výdaje projektu jsou ve výši 4 327 721 Kč, dotace činí 2 610 016 Kč.

Více informací o programu lze najít na : SFDI | Státní fond dopravní infrastruktury - úvodní stránka

Datum zveřejnění/aktualizace: 4.8.2022