Revitalizace lesoparku ve městě Orlová - vodohospodářské úpravy

Město Orlová získalo finanční  podporu z Ministerstva zemědělství ČR :

Název projektu :            Revitalizace lesoparku ve městě Orlová - vodohospodářské úpravy

Identifikační číslo :        129D293005007

Program :                        12929 - Podpora opatření na drobných vodních tocích a malých vodních nádržích

Popis projektu a jeho výstupy :

Účelem projektu je revitalizace lesoparku ve městě Orlová se zaměřením na vodohospodářské úpravy. Jedná se o úpravy koryt stávajících vodních toků, vodohospodářské úpravy (brod), úpravu vodní nádrže a obnovu mostku. Realizací akce dojde k regeneraci funkčnosti krajinných prvků a celkovému posílení přirozené funkce krajiny.

Celkové způsobilé výdaje projektu jsou ve výši 5 108 tis. Kč, dotace činí 847 tis. Kč.

Více informací o programu lze najít na :

Datum zveřejnění/aktualizace: 11.10.2017