Regenerace panelového sídliště V. etapa v Orlové-Lutyni, 1. část

Město Orlová získalo finanční  podporu z Ministerstva pro místní rozvoj ČR :

Název projektu :            Regenerace panelového sídliště Orlová, V. etapa, 1. část

Identifikační číslo :        117D062000063

Program :                        117D062 "Regenerace sídlišť pro rok 2017"

Popis projektu a jeho výstupy :

Cílem realizace projektu je přeměna veřejného prostranství sídliště na V. etapě na víceúčelové celky a všestranné zlepšení obytného prostředí. Vybudovány budou nové parkovacích plochy, plochy pro pěší, dojde k reorganizaci pozemních komunikací, rekonstrukci a doplnění sítě veřejného osvětlení, obnově zeleně a vybudováno bude menší dětské hřiště pro věkovou kategorii 3-9 let, které bude doplněno městským mobiliářem -lavičkami, odpadkovým košem a informační tabulí.

Celkové způsobilé výdaje projektu jsou ve výši 5 889 tis. Kč, dotace činí 4 000 tis. Kč.

Více informací o programu lze najít na : http://www.mmr.cz/cs/Uzemni-a-bytova-politika/Bytova-politika/Programy-Dotace

Datum zveřejnění/aktualizace: 28.8.2017